Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg nőkről mik a tapaszta...

A mérleg nőkről mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kiegyensúlyozottak, ha egyenletesen oszlik el rajtuk a teher. Az, hogy nők, meg azt jelenti, hogy nem férfiak.
2015. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Jól tudnak mérlegelni.
2015. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon szépek és alkalmazkodóak, olykor sajnos hűtlenek is, tudatosan. Nőként mondom, hogy az egyik legfurcsább típusú színésznők, mert ügyesen játszák el az alkalmazkodást és a simulást, ám a szemeikben már látszik a rafkó, a hátsó szándék az, hogy mesterkedik valamiben, amely a saját érdekeit szolgálja.

Szeretik magukat körülvenni értelmes, tanult emberekkel, ennek hangot is ad többször, viszont nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy azért, mert csak rajtuk keresztül érhetik el céljukat.

Azt szeretem bennük, hogy valóban értelmesen lehet velük beszélgetni, ugyanakkor ha rosszat akarnak valakinek, akkor van egy bizonyos hatás, ameddig elmennek, a jó ízlésen belül.

2015. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Korrektek, kedvesek, nem veszekedősek, van véleményük, de meghallgatják a másikat is és törekszenek a mindenki számára elfogadható kompromisszumokra, barátságosak, érdekesek, nyugisak, harmonikus párkapcsolatra törekszenek, hűségesek. Előző hozzászóló elég nagy hülyeséget írt, ugyanis a mérlegek nem "rafkósak", nincsenek hátsó szándékaik, nem használnak ki másokat, ez max. azokra a mérlegekre igaz, akik már majdnem a skorpió jegyben születtek, vagy más bolygó áll a horoszkópjukban a skorpióban, esetleg az oroszlánban vagy halakban, kosban. Ezeket kivéve a mérlegek megbízhatóak és nem önzőek.


Negatív tulajdonságuk talán csak annyi, hogy elég nehezen hoznak döntéseket, bizonytalanok sok mindenben, szóval időnként igényelnek némi irányítást vagy megerősítést a környezetüktől.


Szóval jó fejek, én bírom őket.

2015. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kb ugyanazt mondanám el, mint a 4. válaszadó. Noha az illető lány nem volt a barátnőm, de mérleg, és kb ugyanezek igazak rá. Nem a legmegbízhatóbb jegy. Döntésképtelenek, sokat hezitálnak, nem éppen kivitelező, cselekvő típusok, inkább tervezők, álmodozók, idealisták. Mindenáron konfliktuskerülők, inkább nem mondják el, mi a bajuk, csak ne legyen konfliktus. Valóban simuléknyak, nagyon-nagyon jó beszélgetőpartnerek, nyitottak általában a világra, sok más dologra is. Egyáltalán nem unalmasak, csak kicsit szeleburdik. :D Hihetetlen élénk fantáziavilággal megáldottak, szexualitáson át a művészetekig. Visszafogottak, odaadók, segítőkészek, tudják, hol a helyük, de néha roppant makacsok tudnak lenni.
2015. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Fejlettebb agyfél-tökük van.
2015. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm is van a mérleg csillagjegyben:)

A nőkről az a tapasztalatom, hogy rendkívűl sokat adnak a külsejükre és másoknak is leginkább a külsejét veszik figyelembe, nem mondom hogy nem számít náluk a belső, de nekem az a tapasztalatom, hogy elsősorban külsőleg kell hogy megfelelj neki. Tehát ha felakarod kelteni egy mérleg nő figyelmét mindenképp légy stílusos, jó öltözésű, romantikus, érzelmes, figyelmes, vicces és légy a társaság középpontja :)A legtöbb mérleg lány ismerősöm jól titkolja, de igazán perverzek tudnak lenni, csak tudni kell belőlük kicsalogatni ezt az oldalukat:DD

Egy mérleg férfi ismerősöm van, ő is törődik a külsejével, bár nem annyira, mint egy mérleg nő. Nála ugyanaz számít az ellenkező nemben, mint a nőknél. Nagyon jól tud fogalmazni, odafigyelő, szeret mesélni, panaszkodni, de nem viszi túlzásba és nem önző téged is megkér hogy meséld mi történt veled mostanában és te is szintén elmondhatod neki a problémáidat. Nekem ez az egy mérleg férfi ismerősöm van, de jó tapasztalataim vannak:)Az asztológia szerint a mérleg leginkább illő partner egy kos csillagjegyű ember. Nekem is egyre inkább ez a tapasztalatom, de persze tudjuk hogy nem csak a csillagjegy számít, ha nem aszcendens, holdjegy stb.

Én kos lány vagyok:))

2015. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%
Én mérleg nő vagyok, számomra nagyon fontos a stílusos, ápolt megjelenés. Szeretem a szép, különleges dolgokat, imádom a luxust. Fogékony vagyok a művészetekre, tudok hangszeren játszani, imádok mozogni. Nagyon szeretem a változatosságot, mindig az új dolgok érdekelnek, kíváncsi vagyok mindenre, viszont nehezen köt le sokáig valami. Néha kicsit szeszélyes vagyok, kiszámíthatatlan és nagyom makacs. Az igazságérzetem óriási :D Mindig törekszem arra, hogy a belső harmóniámat szinten tartsam, tudok alkalmazkodni, de csak akkor ha akarok. Párkapcsolati részt tekintve nagy hangsúlyt fektetek arra, hogy ne veszítsem el a függetlenségem, szeretem a szabadságot, viszont a hűségem az fix. Én a szüzekkel, nyilasokkal, rákokkal nem nagyon tudok azonosulni, sőt folyton vitákat szül..
2015. júl. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!