Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű férfiak...

Milyen csillagjegyű férfiak és nők a legszimpatikusabbak? Milyen tulajdonságaikat kedvelitek a leginkább?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 20:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es: Nyilas férfi extrafüggetlensége és a Bakok állandó ellenőrző és faggató kényszere hogy jön össze egy őszinte barátságban? :) Érdeklődésként kérdem, nem piszkálásból.
2015. júl. 6. 20:55
 12/16 anonim válasza:
Nyilas lány vagyok, nekem a nyilas, szűz, skorpió nők szimpatikusak, a baráti körömbe érdekes módon főleg ezek a csillagjegyek jelennek meg. A pasim nyilas. (nehéz.nagyonnehéz) Vonzanak még a nyilasokon kivül a kos férfiak és nagyonnagyon a mérlegek. Vonzódnak hozzám a rákok, de féltem őket magamtól az érzékenységük miatt. Egyéjszakás kalandra oroszlánnal próbálkoznék.
2015. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

A 'Nyilas férfi' vagyok:) Igazából erre a választ én sem tudom... Voltam már mindkettőjükkel összevesze, az egyikkel kb egész suliidőben és időnkénk ki-ki békültünk, de a végére, igaz barátság lett belőle, ahogyan akartuk:) és most hogy így mondod, télleg sokat kíváncsiskodnak, faggatnak... De ez is egy ok, amiért szeressem őket:)

Igazából szerintem az Oroszlán lányok a legrosszabbak... Az egyik exbarátnőm az, és azt sem tudja mit akart, össze-vissza beszélt stb... Több fiúval is beszélt szinte mikor együtt voltunk...

2015. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

skorpió lány vagyok, nők közül a rákok, bakok szeretnek velem barátkozni, fordítva nekem is szimpatikusak.

Fiúk közük a halakkal jövök ki nagyon, mindig kiszemelnek, mostani barátom is halak. A mérlegek is kedvelnek, de én őket fordítva annyira nem, mert körülményesek, mindig mindent 5x megterveznek előre és variálnak, sponán dolgokban meg nem voltak benne, amit én meg imádok.

2015. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rákok a kedvencem! (en Halak vagyok)
2015. dec. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Könyörgöm:senki nem hallott még arról, hogy azok az alakzatok, amelyeket mi belelátunk a csillagok közé, azok valójában csak a mi képzeletünkben léteznek, hiszen milliárd kilométerre vannak mind tőlünk. Soha nem létezik ezeknek semmire sem hatásuk, nem is lehet. Pláne nem párkapcsolatok szintjén. Ismerd meg a másikat, legyél vele együtt és ne gyárts előre dolgokat a csillagkép alapján...
2016. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!