Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a vonzó a számotokra a...

Mi a vonzó a számotokra a nőkben, Ikrek férfiak? És mi taszít?

Figyelt kérdés
Elsősorban viselkedésre, döntéshozatalokra gondolok. Szeretitek, ha a nő legyezgeti a hiúságotokat, vagy visszatetsző a számotokra?
2015. júl. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézzen ki jól, lehessen vele beszélgetni (ne legyen annyira zárkózott hogy még a kifejtős kérdésre is csak igennel meg nemmel válaszol, sajnos van ilyen is). Ne legyen bunkó, a véleményét finoman közölje de határozottan. Most nem akarok többet írni.
2015. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig azt láttam, hogy az Ikrek pasiknak a npi fiatalság és fitt-ség, sportosság a leginkább fontos külsőleg. Az is fontos számukra, hogy olykor "őrültségekben" is társuk legyen a nő, pl. elutazni nagyon messzire, olyan befektetésbe kezdeni, amely nem biztos, hogy megtérül + az Ikrek férfiakat szinte minden hétvégén kirándulni látom természetben, s szereti, ha velük tartanak a párjaik is, akkor is, ha éppen rengeteg az otthoni teendő, munka vagy bármi.
2015. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, hogy egy nő akármennyire is önfeláldozó külsőségekben és szokásokban is az Ikrek pasikkal, sajnos azok akkor sem értékelik ezt hosszútávon, ezt az esetek min. 90%-ban láttam, s ebben örlődnek fel legtöbbször a nők, akiknek Ikrek párjuk van. Rendkívül magas fokú önzőség és önfejűség van az Ikrekben még akkor is, ha hatalmas színészi tehetséggel játsza el már az elején, hogy ő mennyire együttműködő és odaadó. Itt mutatkozik meg először és leginkább, hogy mennyire kétszínű. Csak szólok előre, hogy ne őröld fel te is magad velük, ha nő vagy.

Ennek tetejében a legfárasztóbb mégis az, hogy az Ikrek teljesen tisztában van ezekkel a tulajdonságaival, de Mégis Újra Felbukkan és erölteti a dolgot azért, hogy újra és újra kezdjétek elölről az egész mókuskereket. Ilyen esetekben is a leggyakoribb eszköze a showman-kedés, művigyorgás. :)

2015. júl. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves dupla választ küldő! Nagyon összevág a tapasztalataimmal,, amiket írtál, köszi!!
2015. júl. 25. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint ikrek, a kedves, játékos, lelkes, érzelmes, vidám és megbízható nyilas nőket tartom vonzóknak, mert más nem nagyon ér fel hozzájuk. Szeretem ha legyezgetnek, és nem szeretem ha sírnak. És ők meg nem szeretnek engem, mert szerintük nem illünk össze.
2015. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!