Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak melyik tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak melyik tulajdonságokat nem bírják a nőkben? A volt párommal lehet, hogy újra kezdjük. Szeretném, ha látná a változást rajtam. Nem szeretnék illúziókat kergetni, csak az a baj, hogy én még mindig szeretem.

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hisztis, sértődékeny, nem őszinte.
2014. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Irracionalitás.
2014. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hiszti, ha valami gond van akkor nem elmondja hanem mérgelődik magában, majd amikor megkérdem mi a baja, akkor "még kérdezned is kell?" és meg jobban puffog.

Menstruálós érzékenység/most ehhez és ahhoz nincs kedvem.

"Szeretsz?"- mint ha egyébként az ember nem mondaná, és nem lenne vele.

És sok apróság, ami az őrületbe kergeti a fajtánkat.

Jaj, majdnem ki maradt: VÁSÁRLÁSI TÖKÖLÉS amikor van 2 egyforma holmi ugyanannyiért 0,00001% eltéréssel, és fél órán keresztül gondolkodtok és minket nyaggattok érte. És az ultra bónusz: Jól nézek ki?(ha nem azonnali igen, akkor nemnek veszitek és mi megszívjuk.

Amúgy imádom a nőiséget, a finom lelketekkel, a gyönyörű testetekkel és az erős lelketekkel. De az ilyenek minden férfinak megkeserítik a mindennapokat.

2014. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az őszinteséget többnyire nem bírják, ha az ember leül velük megbeszélni a problémákat. Sérti az önérzetüket, besérülnek, napokig nem szólnak.

Nem bírják, ha nem találjuk ki a gondolataikat és megkérdezzük, mi bajuk. Akkor jön, hogy: "ha tényleg nem tudod, akkor nem is érdekes"... és megint duzzognak, vonulnak pár napig, vagy hisztiznek.

Nem bírják, ha a fentiekkel szembesítjük őket. Tisztelet a kivételnek.

De hogy nálatok konkrétan mi volt a probléma, azt nem tudhatom.

2014. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a nő nem akarja a szexet. ez a legrosszabb
2014. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hisztizik,ha nem őszinte.Ezt főleg nagyon utálják!
2014. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

Úristen tényleg ennyire nem tudják elmondani h mi bajuk van?!

Ehhez képest én akkor majdnem férfi vagyok.

Majdnem.

2014. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elég hisztis voltam.Sokszor kattogtam,kombináltam dolgokon.Szerencsére ezek már nincsenek.Viszont folyamatosan rajta lógtam,érezni akartam mindenét.Sajnos ezt nem tudtam elhagyni és ha találkozunk mindig ölelem,ölelném.Nagyon szeretem,de azt akarom,hogy erősnek lásson.Nem tudom hogyan csináljam.
2014. dec. 30. 20:52
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez számomra is fojtogató lenne:(
2014. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!