Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a bak férfi...

Szerintetek a bak férfi mindenkivel hideg? Talán annyit csalódott hogy attól ilyen kimért?

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük látásból egymást. Havonta 4-5 ször összefutunk bejár hozzám a boltba. Mindig örülünk egymásnak , de csak általános dolgokról beszélünk néhány szót, aztán megy a dolgára. Tudom hogy nincs senkije, nekem sincs. Nagyon bejön meg szerintem én is neki mert mindig rám mosolyog meg kedves. Valakinek tapasztalat?

2015. aug. 2. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden bak férfi mindenkivel hideg.

Ha akarsz valamit, akkor ne általános dolgokról beszélj!

2015. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A születési dátuma és aközött, hogy nem borul a boltos nyakába, nincs semmi összefüggés.
2015. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem horoszkóp, hanem személyiség függő. Én is bak vagyok, de nem vagyok ideig másokkal, sőt éppen az ellenkezője. Én mindenkivel úgy beszélek, mint ha ezer éve ismernénk egymást. Igaz, hogy az interneten nemigen szoktam ilyen barátságos lenni, mert nincs meg az a hangulat, de személyesen nincs olyan téma, amihez nem értenék valamennyire. Egy vadidegen emberrel is képes vagyok órákig beszélni. Szóval ez az asztrológia, mely ily módon próbálja behatárolni az ember személyiségét egy nagy hülyeség.
2015. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hideg*
2015. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatosan magam is tettem fel kérdést. A Bak nőt is ridegnek látom, főleg a nyilvánosság előtt, puszilgatni, csókolni a számára kedves embereket soha.

Ez a Bak pasiknál és nőknél is egy taktika: szeretnek erőseknek tűnni, főleg sebezhetetlennek, másképp nem lenne tekintélyük, de sajnos ugyanezzel a stílussal szednek ki sok érzelmet az emberekből, bárkiből, amivel sokszor visszaélnek a legjobb pillanatokban.

A Bakok nagyon taktikusak. Nekem max. csak szeretőnek kellenek a Bak pasik.

2015. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Bakok ugyanakkor nagy-nagy színészek és bármilyen, ismétlem: bármilyen érzelmet el tudnak játszani. Rendkívül kétszínűek és önzőek is tudnak lenni.
2015. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szóval lehet hogy büszkeségből nem lép felém semmit?
2015. aug. 2. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nemcsak egy kiragadott képletből áll.
2015. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bak férfi.. rám illik a leírás, de nem vagyok egy nagy hívő.

Én zárkózott vagyok. És mindig biztosra megyek, más különben kudarc helyzetbe kerülök, amit a büszkeségem nem élne túl. Bármit, de elutasítást, kudarcot ne. Tehát egyértelmű jelekre várok, hogy lépjek. Egy mosolyra, laza, kötetlen beszélgetésre, inkább flörtre, humorra. Utána az enyém az irányítás, de addig kivárok.

Szeretem a nőt, de nem lángolva. Tudok szeretni mélyen, belül. Rágódni, tépelődni. De a külvilág csak egy magabiztos embert lát, akinek fontos a munka, az egzisztencia, és a külsőségek (sznobságra hajlamos).

Nem kimért, inkább tárgyilagos. Az érzelmeket is tárgyilagosan kezeli.

Mindent ki akar mondani, mert nem érez, csak logikusan gondolkozik.

Viszont, őszinte, hűséges, és nagyon tud szeretni a maga módján!

Olyxan meg nincs, hogy egy jegy vagy egy ember csak jó vagy rossz, vagy sok rossz tulajdonsága van.. de esetleg segít megérteni a másik viselkedését.

Sok szerencsét!

2015. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!