Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az oroszláno...

Mi a véleményetek az oroszlánokról?

Figyelt kérdés

Illetve lenne még 1 kérdés.

Melyik csillagjegy nem jön ki jól az oroszlánnal?

Mert a legtöbb ember szerint nem számít de szerintem meg igen. Pl a szüzekkel abszolút nem jövök ki jól. Mi a véleményetek?


2015. aug. 7. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:

[link] Tetszetős! (:


Sajnos nincs sok oroszlán ismerősöm.. Sokat számít a testi épségem ,szóval csak a ketreceken kívül csodálom lényüket.


-Egyébként tényleg nincs...Vagyis lehet,hogy van ,csak nem tudok róla,hogy az. Mindegyik más egyéniség. Vannak alapvető tulajdonságaik,de azokat minden más emberben is megtalálom a horoszkópjától függetlenül.

Uhm..Egyébként ironikus ,hogy (igaz, csak úgy látásból ) ismerek két házaspárt,akiknél az egyik fél Oroszlán,a másik pedig Szűz. Biztos,hogy nem jössz ki velük? :P -

2015. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagy szép állat. Az állatok királya. Az oroszlánszelídítők elég jól kijönnek velük, bármilyen csillagzat alatt születtek.
2015. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Randiztam már pár szüzzel, de valahogy nem hangolodtunk egymásra. (semmilyen téren).

Viszont az orszlánnal nagyon jol kijövök vonzodunk egymáshoz.Tudunk beszélgetni is. Van téma.

2015. aug. 7. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Az oroszlán lányokat nem igazán kedvelem, és ők sem engem általában, ahogy észrevettem. Nincs sok oroszlán lány ismerősöm, de aki az, az mindig próbál felülkerekedni mindenkin, hogy csodálják őt. Saját magát tartja a legjobbnak mindenben, és nehezen leplezi, ha valakit lenéz (azaz szinte mindenkit). Egyébként nem akarok megsérteni senkit, mert tisztelet a kivételnek, meg az aszcendenstől is elég sok minden függ.:)

Egyébként az oroszlán fiúkkal meg kifejezetten jól kijövök, kicsit makacsak, de jó társaságnak tartom őket.

Én ikrek vagyok. :)

2015. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Oroszlánnal beszélgetsz? Egyfajta állatokkal suttogó vagy?
2015. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudom,kérdező... :/

Egyébként,akikről beszéltem (szűz-oroszlán) ,az Ördög Nóra és Nánási Pál xDDDD

2015. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ozmium42 ***** válasza:

Hangja: vastag, kitörő.

Látása: gonosz.

2015. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy hülyeség csak egy kiragadott képlet alapján következtetéseket levonni. Aki minimálisan is ért hozzá, az tudja hogy az asztrológia ennél sokkal komplexebb.
2015. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok jó tulajdonságuk van, viszont ezek mellett: 1. szinte soha nincs ott olyan helyeken, ahol nagy szükség lenne rá, ezt csupán lustaságból teszi, 2. az oroszlán férfi sokszor annyira túlgondolja a szerepét, hogy rendkívül csúnyán beszél sokszor a párjával, sőt lenézően, húzva a száját. Ez a két stílus nekem eléggé kiábrándító.


Nyilas nő.

2015. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Oké oroszlán vagyok. Mély hangom nagy és dús haj.
2015. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!