Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő és oroszlán férfi....

Bak nő és oroszlán férfi. Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
...
2015. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Olvass utána a két horoszkóp jellemzőinek és hasonlítsd össze őket.


Most komolyan hisszel ebben? Abban, hogy a csillagok naphoz viszonyított állása a születés időpontjában befolyásolja a személyiséget?

2015. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
En nem hiszek abban, hogy ennek barmi jelentosege lenne, de en bak vagyok, a parom oroszlan, es nagyon boldog, harmonikus a kapcsolatunk. 3 eve egyutt.
2015. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha már hiszünk a horoszkópban, akkor szerintem oké, a bak rend és rendszermániás, az oroszlán pedig szeret uralkodni, szerintem tök jól ellesztek. Én a bakokat nem bírom elviselni, az oroszlánokat se kedvelem.
2015. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

sok múlik az aszcendensen.

alapvetően a bak nem szeret dícsérni, az oroszlán pedig ha nem dícsérik nem érzi magát jónak.

2015. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valami vonzódás van közöttük, mert a Bak nőben az van meg, aminek az Oroszlánnak kell. A Bak nő viszont nagyon makacs, parancsolgatásnak és dirigálásnak értelmez szinte mindent, emiatt vannak komoly surlódások köztük.

Több esetben láttam, hogy az Oroszlán inkább a Nyilassal jön ki inkább, az alkalmazkodó természetük miatt is.

2015. aug. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem számít a horoszkóp sztem!
2015. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A bak nőhöz kecske illik nem? Nézd meg a timbuktui horoszkópot!
2015. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy ez egy marhaság.
2015. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ballin válasza:
31%

[link]


ELEMZÉS EREDMÉNYE


A nő csillagjegye: Bak

A férfi csillagjegye: Oroszlán


Párkapcsolat

Ritkán lesz belőlük egy pár. Általában nem találkoznak, mert az érdeklődési körük, a munkájuk, a baráti társaságuk nagyon eltérő. Ha mégis összehozza őket a sors, nehezen találnak közös témát. A Bak racionalitása, nyugodt megbízhatósága kezdetben talán vonzó lehet a tüzes Oroszlánnak, de később ezt az erényt inkább hátránynak könyveli el, és azt vágja párja fejéhez vita közben, hogy sótlan és unalmas. A Bakot első pillanatban elkápráztatja talán az Oroszlán nagyvonalúsága, laza stílusa, de később már nagyképűnek és hiúnak látja, s úgy érzi: kár volt előtte kinyílni, mert többet ad az üres szavakra, mint a mély érzésekre. Az Oroszlán meg zsugorinak kiáltja ki a takarékoskodó Bakot, és hűvös távolságtartását érzéketlenségként éli meg. Egy biztos: a szerelemben is teljesen eltérő hullámhosszon vannak, és mindketten úgy érzik: áldozatot hoznak a másikért, aki ezt nem értékeli. A kapcsolatban inkább az Oroszlán van feszélyezve, mert a szigorú Bak mellett úgy érzi magát, mintha valamiféle szigorú vizsgán kellene naponta megfelelnie.


Munka

Látszólag nem is olyan rossz párosítás: a lelkesedés és a szigorú fegyelem. A Bak pesszimizmusa azonban idegesíti az Oroszlánt, még ha meg is hallgatja az ellenérveit és olykor hasznára is válik. A Bak számára felfoghatatlan az Oroszlán vállalkozó kedve, s nem is érti, hogyan vághat bele valaki egy üzletbe, aki mer, az nyer alapon. Pedig nagyszerű sikereket érhetnének el közösen, ha kihasználnák egymás erényeit. Ha mégis kénytelenek együtt dolgozni, akkor Oroszlán hozza az üzleti megrendeléseket, tárgyal, szervez, reprezentál, a Bak pedig vasfegyelemmel és precízen elvégzi a munkát, s ha nem néz bele a szerződésekbe, ha nem veszi észre, hogy nagyvonalú Oroszlán társa mennyi mindent elfelejtett rögzíteni, akkor nincs semmi baj, de ha belenéz, akkor abból kenyértörésig menő vita kerekedhet.


Amúgy én sem hiszek ebben csak tudtam, hogy van ez az elemzés és itt van ha érdekel.

2015. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!