Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos csillagjegyű férfi oroszlá...

Kos csillagjegyű férfi oroszlán holdjeggyel - mi jellemző rájuk, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket normális válaszokat írjatok, tudom, hogy nem ez határozza meg valaki személyiségét, nem is olvasom a napi, heti meg ilyen olyan horoszkópokat, de ez most nagyon érdekelne, főleg ha valakinek saját tapasztalatai vannak kos férfiakkal, főleg a szerelem terén érdekelne a viselkedésük, hogy milyen nő tetszik nekik (külsőre is de főleg belső tulajdonságok), férfiak akik ilyen jegyben születtek ti hogy látjátok, nők, akiknek kos jegyű férfi a párjuk, vagy ismernek ilyen pasit milyen tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban (pláne ha még oroszlán holdjegyűek is)?

2015. júl. 10. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 kiragadott képlet alapján nem lehet semmit mondani. Ha normális választ akarsz, akkor legalább minden állást írj le.
2015. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hat gondolom a teljes képhez kellene a pontos születési dátuma, de én azt órára meg percre nem tudom sajnos...
2015. júl. 10. 19:35
 3/13 anonim ***** válasza:

A bak holdas kosokról jó véleménnyel vagyok. Egyik a nagyapám. Sosem csalta meg a mamámat, mindig a tenyerén hordozta. Még most is hű hozzá, pedig a mamám már 6 éve halott. Egy másik ilyen kos szintén körberajongja a párját. Igaz, hogy elvált, de a nő volt a csapodár. A gyerekeit nagyon szereti, sokszor igényli, hoy láthassa, elvihesse őket.

Oroszlán holdas pasit egyet ismerek, de ő is odavan a barátnőjéért, mindig együtt lógnak. Nem érdeklődik más nők iránt.

2015. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bár ez az oroszlán holdas pasi nem kos, hanem ikrek.

Kimondottan kos napú, oroszlán holdú férfit nem ismerek.

2015. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, lenne még valami. Ha évre, napra pontosan tudod a születését, akkor abból már lehet tudni a Vénuszát = milyen nőhöz vonzódik szexuálisan.
2015. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

tehát akkor a Vénusza a kosban van

2015. júl. 11. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:
A kos tele van energiával, le se lehet lőni. Nekem ez a tapasztalatom. Amúgy én mindig is jól kijöttem a kosokkal:)
2015. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Oroszlán holdjegyről:

[link]

[link]

[link]

[link]


Kos napjegyről:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyan nem ismerek ilyet élőben, de szerintem tuti egy határozott, nagy energiájú, aktív valaki lehet és nem egy anyámasszony katonája. Meg olyan férfias gondolom. És ha oroszlán a vénusza, akkor nőből sem egy csendes, visszahúzódó társra vágyik, hanem valaki nagyszájúbb, dámásabb típusra, aki a külsejére is sokat ad. És szerintem versengő típus a pasi és a nőjével is szeret(ne) versengeni, vagy hogy fogalmazzak, tehát ha van közöttük némi küzdés, feszültség, az úgy olaj a tűzre jó értelemben.

De ez csak sejtés, nem tapasztalat...

2015. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

utolsó - szerintem is hasonlóak lehetnek mint ahogy leírtad, de kos vénusza van, nem oroszlán, de gondolom, hogy az hasonló lehet akkor is, hisz tüzes jegy, de ezek szerint vmi vagányabb, kezdeményezőbb nő jöhet nála szóba, márpedig én oroszlán vagyok, de ha látom, hogy nem küzd ő, nem igazán mutatja ki felém az érzelmeit, akkor valószínű én sem fogok nyomulni és annyira érzékeltetni felé az érzéseimet, én is félek, hogy visszautasítana. Meghát elvileg a kos férfiak viszont a napjegyet ha nézzül, nem igazán szeretik ha a nő kezdeményes, inkább ők szeretnek lépni.

2015. júl. 23. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!