Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lelki betegség a...

Milyen lelki betegség a leggyakoribb a Bakoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdekelne, mely lelki vagy pszihológiai betegség, esetleg személyiségzavar jellemző a Bak csillagjegyű emberekre?



2015. aug. 18. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

A Bak (és minden más) csillagjegyű emberekre leginkább jellemző személyiségzavar az, hogy kényszeresen megfelelni akarnak az innen-onnan megszerzett, valóságban nem létező jellemzéseknek. (Horoszkóp)

.

Ne csináltass egynél több "hozzáértővel" horoszkópot, mert ha mindegyiknek megfelelni akarsz, többszörös tudathasadásod lesz.

2015. aug. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
A pszichiáterek és a pszichológusok sem tanulnak asztrológiát. Nincs ilyen statisztika, max. a bulvár újságokban.
2015. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nem kedvelem a Bakokat, de azért átérzem sokszor, amiben vannak. Nagyon sokat adnak magukból a közeli rokonoknak és ismerősöknek és azok valahogy nem viszonozzák, ezekből az apróbb csalódásokból gyűlik össze sok minden a Bakokban, sajnos nem is nagyon szoktak róla beszélni, mindig erősnek akarnak tűnni.
2015. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Milyen jó, az ember elolvas pár cikket a Femináról és hasonló értelmes helyekről, és máris képzett pszichológus lesz. :) :D XD
2015. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Csak egy bak ismerősömről tudok nyilatkozni (lévén nincs több). Örökké kisebbrendűség-érzése van, görcsösen meg akar felelni másoknak (kb. mindenkinek). Úgy próbálja jobbnak érezni magát, hogy másokat leszól, minden rossz ahogy mások csinálják, de ő mindent jól csinál. Próbál pénzen megvenni magának mindent, amit magára tud aggatni (ruhák, ékszerek, kiegészítők) és látvány dolgokat megenged magának (nyaralás). De legbelül pocséknak érzi magát, egyszer elmondta. Pl. irigyelt egy lányt, aki sokkal butább, rondább és csóróbb volt nála. ilyen torz önképe van, hogy azt az illetőt sokkal jobbnak tartotta magánál és mindent megpróbált úgy csinálni, úgy öltözködni stb. mint a másik és nem vette már észre, hogy egyszerűen csak lazábbnak kellene lennie semmi más és akkor vele is lógnának az emberek (és nem azért lógnának vele, mert utánoz valakit aki nála sokkal bénább).
2015. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cintuskaa ***** válasza:
En bak vagyok . en ugy erzem magamnak valo vagyok sokszor . de megis van egy 4,5eves kapcsatom 2,5eve egyutt elunk. (Skorpio a parom) . ugy erzem ra van szuksegem . hogy fuggeni akarok valakitol . ha ez nem sikerul akkor elveszek az eletben elhagyom magamat es ertektelennek erzem. Mert nincs kirol gondoskodnom akkor nincs miert kuzdenem . es nekem nem kellenek ekszerek sot.. En nem aggatok magamra semmit .. Vagyok aki vagyok. Azom van amire szuksegem van nem vagyok tobbre. Szerintem akkor jossz ra igazan erre ha talalsz magad melle valakit aki megert. Mert o felnyitja a szemed. Ne gondold ugy hogy depresszios vagy vagy ilyesmi.. Azert mert annyira egyedul erzed magadat... Ez mindenkire jellemzo lehet. Es en a legtobb depressziost a halak jegyueknel talaltam .
2016. ápr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!