Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy lányt, akinek skorpió a...

Egy lányt, akinek skorpió a horoszkópja, hogy lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Ugye tetszik a lany, mar napok ota beszelek vele, de ha ugy viselkedek vele ahogy egy skorpió horoszkopu embernek ez jobb(tudom szörnyen fogalmaztam, ertelmezzetek jol) akkor hogy viselkedjek vele hogy megtetszek neki?? A beszelgetesekbol ítélve bejövök neki.

2015. szept. 6. 00:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Jobb, ha elkerülöd a Skorpió jegyűeket. Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb emberek vannak, mint ők.
2015. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
legyél bunkó..én is skorpió vagyok.a bunkókat szeretjük..aki becsicskul az nem jó..ne nyalizz a csajnak:)
2015. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
amúgy tenyleg nem jó a skoprió, mindig vitát generálok en is,ha nincs akkor kitalalok vmit,amit lehet veszekedni.azt hiszem a novemberiek nyugodtabbak,én októberi vagyok.
2015. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Én skorpió vagyok, nekem az tetszik, ha valaki kitartó és érzem rajta, hogy én kellek neki, nem pedig csak úgy próbálkozik, hogy hátha összejön valami, de ha nem, az se gond, mert akkor megy tovább a többi csajra.
2015. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
Pénzzel. Attól egyből nedves lesz a bugyijuk.
2015. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Legyél vele flegma,nemtörődöm,de azért ne sértő.


Ha nagyon megszokta,h tetszik a fiúknak akkor ugyanis ez fogja izgatni és ő fog hozzád közeledni,h megtudja mi vele a "bajod".

2015. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem kell nagyon kimutatni az érdeklődést. Egyszer találkozik a pillantásotok, nem nézel gyorsan el, hanem a szemébe nézel és utána nem foglalkozol vele. Főleg úgy könnyű ha vannak közös ismerősök és egy helyen vagytok.

Ennyi. Felkelted azzal az érdeklődését, hogy látszólag nem érdekled és akkor lehet, hogy még ő fog nyomulni.

Legalábbis nálam skorpióként mindig ez jött be.

Meg ha egy srác nem pincsikutya. Nem baj, ha csendes és ilyen jósrác stílusa van, ettől még lehet határozott valaki. Az ilyenek is tetszenek, de nem sok van belőlük.

2015. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nalam a kitarto udvarlas jott be. Mi, skorpio lanyok eloszor bizalmatlanok vagyunk, raadasul birtokloak. Szeretjuk azt erezni, hogy nem letezik masik no rajtunk kivul az adott ferfi szamara. Tehat nem erdemes tobb vasat tartanod egyszerre a tuzben. Foleg hogy a bosszuvagy is jellemzo rank.

Ha kinezel magadnak egy ilyen lanyt, akkor nagyon komolyan kell venned. Nem lesz egyszeru dolgod, de ha megszerzed, igazi kincs lesz neked. Mert nagyon odaado, kedves, oszinte es megbizhato.

2015. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!