Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfihoz melyik nő...

Nyilas férfihoz melyik nő illik leginkább Rák, Mérleg, vagy Halak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3 lány van, akivel el tudnám képzelni, hogy összejöjjek velük, teljesen mások, de mind3ra igaz, hogy rengeteget foglalkoznak ezzel a horoszkóp dologgal. Így nyilván engem ez alapján is néznek, én annyira nem vágom ezeket, hogy melyik cucchoz mi való, így jól jönne egy kis infó. Vajon a horoszkóp alapján melyikükhöz illenék a legjobban?(főleg csajokat kérdezem, akik hisznek ebben a marhaságban:D).

2015. szept. 20. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
az árja
2015. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

A halakkal rosszul jársz, vigyázz! Nagyon alattomosak tudnak lenni. Olyan kis kedvesnek tűnnek, de bármiről beszélgetnél vele, az igazi véleményét vagy terveit sosem osztja meg veled, mindig rád bíz mindent. Kész bizonytalanság az egész személy. Aztán amikor a legkevésbé számítasz rá, hátbatámad, reklamál, nem tetszik neki semmi, és lelép.


Rák, mérleg... Ők jól passzolnak a nyilashoz, bár inkább abban a felállásban, ha a nyilas a nő és nem ők... :) Na de te férfi vagy...


A mérleg tuti oké, mert szinte olyan, mint a nyilas, nagyon sok a közös jellemző (őszinteség, harmóniára való törekvés, konfliktuskerülés, családcentrikusság, hűség, stb).


A rák meg... ő két esélyes... A rák nők eléggé kibírhatatlanok tudnak lenni.Imádnak parancsolni, és mindezt úgy, hogy némán teszik, csak később vágják a fejedhez, hogy nem találtad ki az óhajait. Kiforgatja és félremagyarázza a szavaid, minden hülyeséggel képes zsarolni. Ha valamit nem az elképzelései szerint teszel, akkor nála az azt jelenti, hogy nem szereted... Ilyen a legtöbb rák nő, és kevés a kivétel, amelyik valóban tud szeretni, aki odafigyel a párjára, és nem csak dísznek tartja. Elvár mindent a férfitől, cserébe a nagy semmiért.

A nyilas-rák kapcsolat inkább úgy szokott szuper lenni, ha a nyilas a nő. Mert a rák, mint férfi, jobban odafigyel a párjára, nem várja el, hogy kinyalja a ,..ggét is, hanem ő maga is képes adni, jó esetben szeretetet és szerelmet is...



Úgyhogy te tudod, a halak tuti felejtős, a mérleg és rák nő közül a mérleg a biztosabb...

2015. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
A nagy mellű szőkék.
2015. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
15%
Én a mérleget nem ajánlom. Én is az vagyok, és valahogy, mint kapcsolat nyilassal sose ment... , de nagyon jó barátok vagyunk :)
2015. szept. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Amelyik nemhord lőcsöt a gatyájában.
2015. szept. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

2-es, végre ezt valaki még írja rajtam kívül :) A Halak valóban nagyon durvák annak ellenére, hogy szeretnek nagyon közel kerülni a másikhoz, rendkívül két oldaluk van.

Amilyen komolytalan a nyilas pasi, neki pont a Rák nőt javaslom, az is meg fogja dolgozni rendesen ;)

Nyilas nő.

2015. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

A két vízjegy (Rák, Halak) nem túl jó párosítás egy tűz jeggyel (Nyilas).

Féltékenyek, sértődékenyek és túl érzékenyek egy Nyilashoz. Viszont a Mérleggel talán érdemes lenne megpróbálni. :)

2015. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mérlegnél jó kezekben van a nyilas, mert a mérleg elővigyázatos jegy és jó emberismerők a mérlegek, így jól tudnak a nyilasra vigyázni.


Manipulációs próbálkozásoknál is a mérleg manipulál inkább a legtöbbször másokat, nem pedig őt manipulálják.

2022. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilashoz papíron az ikrek és a mérleg kompatibilis.


De a gyakorlatban bármely összejöhet. :)

2022. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!