Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt olvastam valahol a Halakró...

Azt olvastam valahol a Halakról, hogy okosak, érzelmesek és tényleg van érzékük az ezotériához?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Ne legyél már ilyen kis süti:P


Én azzal szoktam játszani a hal közelében, hogy odateszem a kezem az üveghez: megnézni, hogy odajön-e tátogni ponty szemekkel a halacska:)


De csak bánatot és ürességet látok.

Imádkozó halról sem hallotam még. Bár a sáskáknál van ilyen. Ők vallásosak.

2015. okt. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt is olvashattad, hogy a halak memóriája rövidtávú.

A halak érzelmei kétségesek, hiszen szaporodásuk is egyszerű: a hal nő lerakja ikráit és a fiú "csak úgy" kiereszti rájuk spermáját. Hol itt az érzelem?

2015. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Az "okos" és a "van érzéke az ezotériához" üti egymást.
2015. okt. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A halak elegge buta allatok, hogy mennyire erzelmesek azt nem tudom, de nem hiszem hogy azok lennenek.
2015. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mondjam már... aki valamennyire is intelligens nem dől be az ilyen horoszkópnak függetlenül attól, hogy milyen csillagjegy alatt született. Az ember személyiség fejlődése nem függ össze a horoszkóppal. Az már megint más kérdés, hogy valaki milyen jártas egy témában és hogyan áll mindehhez.
2015. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad ? :)


A halak meglehetősen ambivalens lények. Ha nem kellőképpen tudatos, és nincs körülötte segítők hada ( márpedig általában nem szokott lenni ), akkor nagyon sok nehézséggel, bántással kell megküzdenie. Tény, hogy sok nem evilági készsége van, és a kapcsolata a szellemivel folyamatos. Ezért én azt tanácsolnám nekik, hogy foglalkozzanak elsősorban az önismeret fejlesztésével, és olyan dolgokkal, amik az önbizalmát, tudatosságát, gyakorlatiasságát növelik. Ha sikerült felépíteni ezt az erős bástyát, akkor nem fogja elsodorni őket az élet. És ha kellőképpen megerősödött, akkor engedheti meg magának, hogy érzékeny legyen.

2015. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a rendkívül hasznos válaszokat főleg Lucinak,hogy még ki is fejtette:))
2015. okt. 2. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam Halak, okos, érzelmes és nagyon érzékeny a transzcendensre, a szellemvilágra. Én Rák vagyok Halak aszcendenssel, és sajnos tényleg nagyon sok érzékem van az ezotériához.
2015. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!