Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Rák férfiak? Mert...

Milyenek a Rák férfiak? Mert tapasztalatom szerint nem olyan ragaszkodóak, és érzelmesek.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem igaz rájuk a horoszkóp! :)
2011. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Hülyeség ez az egész horoszkóposdi. Ép ésszel föl nem tudom fogni, hogy miért határozná meg valakinek a viselkedését és jellemét az, hogy mikor született.
2011. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én rák nö vagyok, viszont rám igaz amik általánosságba a rákokra írnak.


A napi, heti meg havi horoszkóp baromság, de az általános leírások sokszor igazak, mert ezeket sok tapasztalat után írják.

2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Geryson válasza:
92%

A horoszkópot sokan túlmisztifikálják és sokan pont ezért megetetik a népet mindenféle baromsággal - szóval azért erre ne adj mindig.


Amúgy én rák vagyok és tökéletesen igaz rám a családcentrikusság, az érzelmesség és rendkívül rendszerető vagyok úgy, hogy a környezetemet nagyon háziasan igyekszem kialakítani. De van barátom, aki szintén rák (4 nap van közöttünk) és az utóbbi kettőt tudom, hogy nincs meg benne, sőt szerintem a családcentrikusság is messze áll tőle.


Szóval ne a rákra koncentrálj, hanem a megfelelő párválasztásra! :)

2011. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jellemző rájuk a családcentrikusság, kötődés.

Úgyhogy eltaláltad!

8 éves kapcsolatban vagyok

25/F Rák jegy...meg meg is sértődtem...

méghogy nem érzelemes... :)

Viszont vigyázzni kell velem, mert hátrálva támadok!

Az aztrológia elég jól működik, megfigyelésekre alapoz. Az égboltot 30x12 részre osztották fel éshát el kellett nevezni valahogy. Praktikusságból állatneveket adtak nekik. Ennyi! Attól még nem ostoba. Ugyanakkor a szülések meleg nyári hónapokban gyakoribbak. 10 milliós Magyarországon, kb. 1 millió a rákjegyű. Általánosítasz ennyi embert? Maga a jegy édeskevés!

2011. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! Utolsó kommentelőtöl kérdezem, hogy a háhtrálva alatt mit értesz?
2011. nov. 8. 04:32
 7/23 anonim ***** válasza:
A rákok, tudod a rákjárást hátrafelé csináltuk tesi órán, mert a rákok hátrafelé mennek...Amikor engedünk az "ellenségnek" egy pillanatra, előfordul, hogy váratlanul támadunk. Kicsit makacs. Aszcendensel együtt már érzésem szerint 70%-ban pontos. Nekem ikrek az aszcendensem. Kommunikáció és az jellemzi, hogy sokmindenbe belekezd, de nem viszi véghez. Párom Rák és mérleg aszcendens, ő könnyebben befolyásolható, hol ide-hol oda billen a mérleg. Mindenkinek igazat ad, mert együttérző. Családcentrikusság közös.
2011. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Tapasztalatom a Rák férfiról:

családcentrikus, mert 35 éves létére nem volt képes elszakadni az édesanyja szoknyájától.

Érzelmes? Nem tudta kimutatni, hogy szeret.

azt mondta, ha nem szeretne nem lenne Velem. ez bók volt Nála. szóval 6 és fél év után azt mondtam, köszi.

Most férjhez mentem, azóta szenved. .:)

Az esküvőm napján leesett a létráról, elvágta a kezét...

/ nem bírja elviselni, hogy Én tovább léptem /

Egyébként barátként lehetett Rá számítani, de makacs természet.

2011. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Utolsó,ez nálunk is így van, nem igazán tudja kimutatni ,hogy szeret.De ez neveltetés ,megszokás kérdése is.Náluk a családban senki nem mutatta ki igazán...

És az is ismerős,hogy "ha nem szeretnélek nem lennék veled","veled vagyok,nem?"?...

Ő is rák, de oroszlán aszcendenssel,na,az se illik rá...

2011. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja,és még annyit,nagyon tartott az apjától,még élt szegény,ha fütyült,már ugrott...nem igazán szerette,de mégis...
2011. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!