Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jelenthet valamit ez a romanti...

Jelenthet valamit ez a romantikus álom?

Figyelt kérdés

Szóval egyik éjszaka egy pasival álmodtam aki tőlem egy évvel nagyobb, romantikus álom volt, ahol azt hiszem, udvarolt nekem és tetszettem is neki. Másnap reggel mivel egyik órán csoportban vagyunk néha néha rá pillantottam és egyszer kétszer el kaptam ahogyan engem stíröl :-)

Ez jelenthet valamit vagy 'véletlen'?

Egyébként a férfi nem az esetem és titkon se gondolok rá, ha kell az álmot leírom részletesebben is



2015. okt. 9. 18:12
 1/5 anonim válasza:
Ezt hivjak MEGERZESNEK,JELNEK (:
2015. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hu hát én benne vagyok :-)
2015. okt. 9. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól figyelj, mert csak egyszer mondom el! Az álmok nem jelentenek semmit! Ez az álom annyit mutat neked, hogy vágysz arra, hogy szeressenek, valaki szerelmes legyen beléd! Ez tudat alatt van, ezért most lehet ráncolod a homlokod, de bizony, így "jelentenek" valamit az álmok! Ez nem jel, vagy megérzés, amit az első hozzászóló mondott, hanem egyszerűen azt mutatja meg, hogy arra vágysz, hogy szerelmes legyen beléd valaki! ;)
2015. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az álom a tudattalan egyik megjelenési formája. Azt, hogy mit jelent, nagyon nehéz megfejteni, mivel az álomban a tudattalan vágyak mindig csak szimbólumok formájában jelennek meg. A szimbólumok pedig gyakran összetettek (tehát több tudattalan vágy is "felkapaszkodik" rájuk). Az álomfejtés tehát rendkívül nehéz dolog, pszichoanalitikusok foglalkoznak vele. Tehát a franc sem tudja, hogy a Te álmod mit jelent.
2015. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy amiatt van, csak arra voltam kiváncsi hogy ez mennyire lehetett véletlen
2015. okt. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!