Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnék nyaralni úgy...

Hogyan tudnék nyaralni úgy bolygó együttálláskor, hogy ne érjen semmilyen balszerencse engem?

Figyelt kérdés
Nagyon elszeretnék menni nyaralni Ibizára 12.-én, de a jósnőm azt mondta, hogy a Neptunusz és a Plútó pont ekkor fogják egymás pályáját keresztezni, így valami szerencsétlenség fog érni engem és a haverjaimat. Most mit tegyek? És mire gondolt, milyen szerencsétlenségre? Hal a horoszkópom ah ez jelenthet valamit... előre is köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 10. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az már fél világvége, ha a Neptunusz és a Pluto egymás pályáját keresztezi!

Arról nem is beszélve, hogy nem mindegy, melyik melyikét!

Nagy valószinüséggel jósnőd szerint az IQ a magyar ABC első betüje, te meg el is hiszed neki.

2015. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész többet oda, hanem egyenesen mész Ibizára és viszel kókuszt meg banánt.
2015. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lefoglaltad már az utat? Írasd át rám az egészet, én majd elmegyek helyetted, hogy megóvjalak a balszerencsétől. Mindezt akár ingyen, felebaráti szeretetből is megteszem érted.
2015. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodj, tudom fajdalmas, de azert probald meg.

1. A ketto egyszerre nem tudja keresztezni egymas palyajat, vagy a Neptunusz fogja a Plutoet, vagy a Pluto a Neptunuszet...

2. viszont tekintve hogy te az Ibizara keszulsz, ami nincs se a Neptunuszon se a Pluton, ezert az egvilagon semmi hatasa ennek a nyaralasodra nem lesz.

2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan jós, aki még nem nyert a lottón, nem jó jós. Ha még nem nyert a lottón, ne hallgass rá.
2015. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Neptunusz és a Plútó pont ekkor fogják egymás pályáját keresztezni"


Ezen a mondaton gondolkodni kell. A két bolygó pályája vagy keresztezi egymásét (úgy tudom igen) vagy sem. Tehát a két pályának van metszéspontja és ez így van nagyon régen és így lesz még nagyon sokáig (messze hosszabb ideig mint egy emberi élet).


Vagy éppen nem keresztezik.


De mi az, hogy épp ekkor fogják egymás pályáját keresztezni? Mozognak a pályák? Vagy össze fognak ütközni? És erről egy asztrológustól hallanánk először? Meglepne, ők a valós pályákkal keveset bajlódnak.


És ha igen? Milliárd km - ekről beszélünk.

2015. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!