Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak ezek a "halál horoszkóp...

Vannak ezek a "halál horoszkópok" hogy ebben van egyáltalán valami igazság illetve hogy a horoszkóp csak áltudomány?

Figyelt kérdés

Állítólag senki se tudja a jövőt.

Ezek meg azt hitetik el az emberrel, hogy ha a 8. házadban ez vagy az a bolygó van akkor az ide leírt módon fogsz meghalni. Vagy ez is csak egy hülyeség, mert ma már annyiféle horoszkóp van és állítólag az elejétől fogva rosszul számítják a dolgokat stb.


Báár... elég gyanús ez a dolog.

Ugyanis nekem 3 bolygó is a 8 házamban van.

Vagyis választhatok, hogy a 3 közül melyik módon halok meg? Nagyon gyanús az egész. :O


[link]


[link]


2015. nov. 1. 08:52
1 2
 1/11 Legoman ***** válasza:

A jövőt meg lehet mondani, de mindig csak a jelenlegi körülmények alapján valószínű végkifejletet lehet megmondani.

Ha te ezen a körülményen változtatsz, akkor a végkimenetel is más lesz.


Amiket napilapban olvasol horoszkópot, az nem olyan pontos, mint az, amit direkt neked készítettek.

2015. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy melyik bolygó van a 8. házadban?
2015. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen személyre szabott horoszkóp izék amiket ki lehet tölteni a pontos dátumoddal.


Anyámnak semmi nincs a 8 házában tehát ő halhatatlan lesz? XDD Nagyon omolyak ezek a dolgok.

2015. nov. 1. 09:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig is tudtam valahogy h hosszú életem lessz és természetes nyugodt halálom lessz. Ez be is igazolódott. Persze ha ez igaz.azt ki tudja lehet holnap már elüt az autó
2015. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Horoszkóp olyan résztudománya fizikának mint minden más.
2015. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Horoszkóp olyan résztudománya fizikának mint minden más."


Szólj erről a fizikusoknak is.


A kérdéshez: az asztrológia tévtan, áltudomány. Kb. 5 perc megcáfolni az egészet. Csak egyetlen tényt említek: csillagjegyek objektíve, mint olyan, nem léteznek. Így azokból következtetni sem lehet semmire.

2015. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"természetes nyugodt halálom lessz. Ez be is igazolódott."


Pár infót akkor csöpögtethetnél onnan, a túlvilágról. Nekünk élőknek ideát nagyon hasznos leSZ.

2015. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra is, hogy áltudomány.

De amit az orvosi horoszkóp írt, hogy gondok a nemi szervekkel, az emésztéssel és a fejjel azok már meg is voltak nekem. Mindhárom gond. Ezért kételkedek az áltudományos részben.


Anyámnak derékproblémák jöttek ki és van baja a derekával.



Abban egyetértek, hogy a bika ilyen ,a skorpió ilyen ,a rák ilyen az hülyeség. Mert ha megnézem egy rák leírását olyan vagyok, ha egy bikát olyan vagyok.


De az orvosi horoszkópos dolog az bejött. :S

Vagy ilyen sok véletlen van a világban?

Hogy pont azok a problémáim vannak amit utólag olvastam a horoszkópban?

2015. nov. 1. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha az orvosi horoszkóp bármelyikét elolvassa egy pszichohonder, rá fog ismerni saját bajára.
2015. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Senkit nem izgat a bu*zi keresztény duma.

De gondolom senkit nem izgat itt Európában, hogy mindenki a zsidók istenének seggét nyalja.

2015. nov. 3. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!