Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb horoszkóp?

Figyelt kérdés
És miért?
2015. okt. 28. 12:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
A blikkes. Mert annyira hülyeség, hogy az már fizikailag fáj. De gondolom bármelyik napilap horoszkópjára igaz ez.
2015. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
A személyiség fejlődés nem függ össze egyetlen horoszkóppal sem! Nincs olyan, hogy ,,legveszélyesebb horoszkóp". Ne az alapján ítélj meg egy embert, hogy milyen a horoszkópja.
2015. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Egyik sem. Azért, mert a horoszkóp nem jelent semmit. Választ akartál, választ kaptál, ne kezdj el vitatkozni. Gyere le a realitás talajára, mielőtt túl késő.
2015. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
61%
Hát,az oroszlán elég veszélyes nem?
2015. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Egyébkén nem veszélyes egyik sem, de a legveszélyesebb az, amelyiket elhiszed!
2015. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a butaság a legveszélyesebb, nem?
2015. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Hűha, de sokan annyira grafománok, hogy ezredjére is leírják mekkora hülyeség a horoszkóp (a blikkes szerintem is az). Igazából van egy aszcendensed is és az is befolyásolja a dolgokat, de eleve minden csillagjegyhez más passzol, tehát erre így nem lehet válaszolni. Én vízöntő vagyok, jól érezhetően nem passzol hozzám a skorpió, a bak és az oroszlán. Ebből az első kettőt nem is tudom elviselni konfliktusmentesen, az oroszlán még viszonylag oké. De alapvetően egyik csillagjegy sem veszélyes és természetesen a személyiséget sok más dolog is befolyásolja nemcsak az, hogy mikor született. Egyébként eleinte én is hülyeségnek gondoltam a horoszkópot, csak aztán túl sok lett a véletlen egybeesés és rájöttem, hogy van benne valami.
2015. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%
Hogyne-hogyne. Mint mikor felhív valaki, akire épp előtte gondoltál. De azt már nem számoljátok bele, hogy előtte is gondoltatok rá még vagy 9 milliószor, csak akkor épp nem hívott. Hiába, az embereknek mindig kell valami bugyuta vallás, amit átlátnak, legalábbis úgy érzik és ettől megnyugodnak valamennyire, mert a biztonságérzet illúzióját adja nekik, hogy kiismerik magukat a világban. Ha neked ez a hamis biztonságérzet jó..
2015. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8 És neked miért kell hittérítőnek lenni? Pont leszarom, hogy te mit gondolsz a horoszkópról, vagy bármiről. Viszont sosem válaszolnék egy olyan kérdésre, ami az én meggyőződésemtől távol áll, mert úgy gondolom, hogy mindenkinek joga van azt hinni, amit akar, plusz nem én vagyok minden titkoknak a tudója, lehet, hogy más, aki itt kérdez mondjuk a jóslásról (ami tőlem távol áll) jó tippeket kaphat egy olyan valakitől aki jártas a témában, az ő ügyük. Ne haragudj, de én nem szeretem az ilyen megmondóembereket, akik mindenkit kiosztanak, hogy miben kell hinni és miben nem.
2015. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, a kardfogú ChuckNorris sarja aligátorfattyú a legveszélyesebb. Ők születnek február 30.-án.
2015. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!