Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek, ti hogyan kezelitek...

Ikrek, ti hogyan kezelitek saját magatokat?

Figyelt kérdés

Én is iker jegyben születtem. Eléggé tipikus ikernek vagyok mondható. Ennek is megvan a jó oldala, mint mindennek, de túl sűrűn szembesülök a rossz oldallal.

Az ikrek ugye kettősek. Végre elkezdhetnék örülni valaminek, mert történik egy jó, például az, hogy van párom, rögtön a másik oldalra kezdek vágyni, például a függetlenségre, nehogy nyugodtan örülhessek annak, ami van. Az ikrek fétisesen vonzódnak a változatossághoz, mindig újat és újat akarnak. Ezért bármibe is kezdek, mire eljutnék addig, hogy látszatja legyen a dolognak, biztosan megunom. Így nem lehet normálisan semmit sem végig csinálni. A szélsőségesség is borzasztó. Ugrálok a ló két oldala között, mint egy idióta, de sosem tudok a ló hátán megmaradni.


Ikrek! Ti hogyan kezelitek saját tulajdonságaitok negatívumait? Én mostanában túl nehezen.



2015. dec. 2. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

"Ugrálok a ló két oldala között..."

Ha KÖZÖTT ugrálsz, akkor a LOVON ugrálsz!

2015. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondhatnám úgy, hogy teleportálok a két oldal között. De a lényeg, hogy sosem tudok a lovon normálisan megülni.
2015. dec. 2. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Erősen képzeld azt sokáig hogy más csilagjegyű vagy!

Mondjuk pl. halak!Akkor úgy fgosz viselkedni mint a halaknak amit leírnak róla!

Ez ilyen!

2015. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senkinek sincs kőbe vésve, hogy ő csak olyan lehet, amilyennek most látja magát, pláne nem egy csillagjegy alapján. Ha érzed hogy valamiben változnod kéne, akkor csak rajtad múlik, a kitartásodon, hogy mennyire vagy képes küzdeni azért, hogy más emberré, jobb emberré válj a saját szemedben!

Rajtad, a leírásod alapján például azt látom hogy nem tudod megbecsülni amid van, csak addig érdekes valami amíg meg nem szerzed. Ez az amiben meg kéne tanulnod változni.

2015. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló utolsó mondatában sok igazság van.


Én nem tartozom azok közé, akik takaróznak az asztrológiával. Ne gondolom, hogy minden kőbe van vésve és nem gondolom, hogy a csillagjegyem bármi alól is felmentene. És minden emberben megvan minden tulajdonság, csak nem mindegy, hogy milyen arányban.

Én előbb fedeztem fel magamban az adott tulajdonságokat, mint ahogyan elolvastam volna a jellemzést. És ezek úgy is általánosságok. Például a kettősség. Ennek csak akkor van jelentősége, ha megmondjuk, hogy miben ölt testet a kettősség.

2015. dec. 2. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez őrület! Itt van Szabó Gabi, aki megrögzött asztrológia ellenes provokátor! Na de ilyet Mr. Szabó! :)))))) Ez naggyon jó! Megnevettetett :)))
2015. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ikrek vagyok. :) Szerencsére nem a tipikus, majdnem az összes többi bolygóm más jegyben áll, de azért ugyanígy gyorsan megunok mindent, amibe belekezdek újként, és szörnyű hangulatingadozásaim vannak.

Nekem egyedül az segített, hogy találtam valami olyat ami mellett kitarthatok (a párom, immár több mint 3 éve), és ez az ami egyáltalán nem tükrözi az ikrek énemet. Soha nem csalnám meg (meg eleve senkit sem), illetve van 2-3 igaz barátom, akikkel mindig is ugyanolyan jóban leszek. Ahogy megfigyeltem, a kitartásom tehát személyekhez köthető, olyat kell találni aki(k)ért igazán megéri.:) Ez aztán ki fog hatni az életed többi területére is.

2015. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!