Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak! Ti hogy kezelit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Ti hogy kezelitek azt, ha egy lány közeledni akar, esetleg többet akarna tőletek, mint barátság, mert nem tudja, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés
Megmondjátok neki, hogy mi is a helyzet, vagy inkább kifogásokat kerestek? Volt már ebből kínos szituáció?
2015. szept. 20. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzem közel áll hozzám elmondom, de inkább hárítok valahogy.
2015. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
megmondom neki
2015. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy elhülyéskedem. Mintha nem venném a lapot.
2015. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, egy ideig tetszett egy meleg fiú (nem tudtam, hogy meleg, de kiderült). A lényeg: szerintem mondd meg neki, hogy bocs, nem vagy az esetem. Egy lány nem fog automatikusan arra gondolni, hogy azért nem tetszik neked, mert meleg vagy. Ilyenre csak a nagyon-nagyon szép, önbizalomtól kicsattanó lányok gondolnak. Szóval szerintem nem fogsz lebukni. És nem elvárás, hogy minden nő tetsszen. Egyetlen elvárás, hogy ne bunkón mondd meg neki. hanem kedvesen, hogy bocs, nem vagy az esetem, de biztos sokaknak bejössz, vagy ilyesmi, szóval ne törd le az önbizalmát teljesen.
2015. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!