Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek és a Bika jegyeknek...

Az Ikrek és a Bika jegyeknek melyek a közös jellemvonásai?

Figyelt kérdés

Ha valakinek pont e két jegy határán helyezkedik el a napjegye vagy az aszcendense, az milyen jellemet adhat?

Csak mert az ikrek meg a bika jegyű emberek szerintem pont totál egymás ellentétei:)

Akiket ismertek ilyen jegyűeket, van bennük valami közös?



2016. jan. 7. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs közös tulajdonságuk, talán még ellentétei is egymásnak.

Azért gondolom ezt, mert tapasztalataim szerint az Ikrek egy társaságkedvelő, ide-oda lézengő, változó, színes egyéniség. A Bak viszont kissé merev, talán olyan magányos farkas is néha, ragaszkodó, precíz.

2016. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem rengeteg Bika ismerosom van(en ikrek vagyok), de mindeddig nem talaltam kozos jellemvonasokat.

Ami ugyan kozel all hozzam es a bikakban alap,az a racionalizmus.Egyeb..semmi.

2016. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! Hát igen, őszintén szólva én is úgy láttam, hogy két elég ellentétes jegy...
2016. jan. 12. 16:57
 4/5 anonim válasza:

Ikrek vagyok, az exem Bika volt. Egy darabig szerettem,hogy nyugis,racionális típus, hogy neki tökéletesen elég volt,hogy otthon megnéztünk egy filmet.

De aztán ezt elégeltem meg, ettől több eseményt igényeltem volna.

Semmi közös nem volt bennünk,ami azért sokszor jó volt (olyan értelemben,hogy a földön tudott tartani)

2016. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszodat!

Úgy tűnik tényleg nem lehet sok közöset találni a két jegyben..

2016. jan. 31. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!