Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak gyerekek anyukái, a ti...

Bak gyerekek anyukái, a ti gyermeketek milyen temperamentumú, melyek a fő jellemvonásai?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én bak vagyok eltudom mondani neked hogy milyen voltam gyerekként.

szóval nagyon akaratos voltam,kiálltam az igazamért és nem hagytam magam,önfejű voltam.hullámzó kedvű voltam egyszer fent egyszer lent.Hol jó kedvem volt hol olyan rossz hogy nem lehetett hozzám szólni.volt olyan korszakom is mikor nagyon verekedős lettem.Ha anyukámra egy rossz szót szóltak ütöttem.Biztos nehéz volt az elején anyumnak,de megtanultam kontrolálni az érzésemimet és a hullám völgyeket.Amint sikerült jó gyerek lettem.A mai napig megvannak azok a tulajdonásgok,amik gyerekkoromban.önfejű,kiállok az igazamért,nem hagyom magam és a család nekem a legfontosabb,ha vmelyik szerettemet bántja vki akkor vigyázzon mert nem leszek kíméletes.Sajnos ez megmaradt bennem.

22/N

2011. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is majdnem ugyan olyan vagyok mint az első csak fiú kiadásban.Én inkább csendesebb voltam/vagyok de nagyon sokat verekedtem,nem vagyok most se az a túlzott emberbarát.Anyám vízöntő és nagyon sokat harcoltunk egymással,mivel két teljesen különböző személyiség vagyunk,de már béke van. 20/F
2011. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekem három gyerekem van,és mindegyiknek teljesen más a temperamentuma. Különben sem hiszek az ilyesmikben.
2011. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és várom a továbbiakat!
2011. jan. 26. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csendes, visszahúzódó, komoly gondolkodású gyerek voltam. Nem igazán szerettem más gyerekekkel játszani, inkább egyedül voltam a szobámban. Szerettem segíteni, elég sok mindent meg tudtam csinálni, hamar önálló lettem.

A suliban nem volt velem probléma, nem voltam kiabálós meg verekedős, inkább nagyon is csendes, visszafogott, félénk kislány... Jó eszem volt, tanulás nélkül 4-es szintet hoztam és tartottam is. 1-2 barátnőm volt, de inkább csak a suliban játszottunk.

Ovis koromban sokat hisztiztem és durciztam a szüleim elmondása szerint, ez sokszor még most is előjön :P de könnyen irányítható, szófogadó csajszi vagyok-voltam :)

A kamasz éveim elég bajosak voltak, rossz társaságba keveredtem, iskolát váltottam, de hamar megtaláltam az utamat és a páromat is :) szorgalmas és tisztelettudó voltam mindig, és idővel megtanultam türelmes és kitartó lenni és tudom kontrollálni magam :)

2011. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! A kislányom még csak egy éves, de egy igazi egyéniség már most. Imádja az embereket, bárhol legyünk is, ő mindig feltalálja magát, egész nap mosolyog, kacarászik, szófogadó, viszont ha valami nem az akarata szerint történik hamar dühbe gurul. Nem tudom sokat változik-e még a természete, vagy ezek a főbb vonások megmaradnak?
2011. jan. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!