Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehetséges, hogy ennyire nem...

Lehetséges, hogy ennyire nem érvényesül bennem a Napjegyem?

Figyelt kérdés

Mindigis különös vonzást éreztem az asztrológia iránt, és mai napig hiszek benne, viszont ama tény miszerint az aszcendensünkké úgy 30 éves korunkra válunk, velem egész másképp történt...

Úgy 10-12 éves koromig erőteljesen Oroszlán voltam (annak ellenére, hogy a Bak házában van a Napjegyem) de aztán ahogy egyre inkább kamaszodtam, kezdtem másképpen láttni mind magam, és a világot. Pontosan úgy, ahogy az Aszcendensem, a Szűz. Zárkózott, önbizalomhiányos, koravén, kritikus ember lettem, amely több mint 10 éve igaz...



2016. jan. 9. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Az én horoszkópomba pl. a napjegyemhez tartozó öv csak a 8. helyen áll a fontossági sorrendbe.
2016. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En 13 eves koromig szinten oroszlan voltam (kozben szuz volt a jegyem) es mostanra en is az aszcendensem fele huzok, ami eleg negativ, mivel skorpio, de latom, hogy minden porcikamban az vagyok.A kerdesedre valaszolva. A napjegy az amibol indulsz, a belsod, sok tulajdonsag halmaza ami mindig is benned lesz, van akiknel eroteljesebben megmutatkozik, van akiknel ehelyett a holdjegy. Nekem az oroszlan, szoval igy ertheto. Az aszcendens az ami fele tartasz, amilyenne formalodsz.En mivel borzasztoan hiszek ebben az egeszben, mindig rossz erzes volt bennem,hogy hiaba szuz a csillagjegyem sehol semmi.Pedig az osszes tulajdonsagot,jellemzest egyebet elolvastam, de egyetlen tulajdonsag sem passzolt soha, nem is tartottam ezt az igazi jegyemnek.Mivel ugymond oroszlanos voltam, megneztem a holdhoroszkopom es valoban az volt.Vegul ez az egesz kezdett atcsapni valami masba, mint nalad.. Csak en skorpio lettem te meg szuz. Egyebkent nagyon rossz tulajdonsagokkal jellemezted az aszcendensed vagyis mai ened, nem vagy megelegedve onmagaddal. Fogadd el, hogy ilyen vagy, a szuz nem egy rossz jegy, rendszereto,megbizhato,eszes,huseges vagy:) Remelem tudtam neked segiteni valamennyit, es ha teheted nezd meg a hold horoszkopodat legalabb 3. Helyen is mert vannak rossz kalkulatorok meg ilyesmik:)
2016. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!