Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Skorpió férfihez milyen...

Egy Skorpió férfihez milyen csillagjegyű nő illik leginkább?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rák, halak, esetleg szűz.
2016. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyilasokat többször próbálja cserkészni, de nem érdemes foglalkozni a Skorpiókkal.
2016. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Miért is nem érdemes foglalkozni a skorpiókkal?

Egyébként a csillagjegy és az aszcendens(meg sok más) határozza meg a jellemet.

2016. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 K. Tündi válasza:
18%

Skorpióhoz mi illik?

A nyomdafestéket eltűrő verziót szeretnéd hallani vagy az igazat?

Nyomdafesték-tűrő verzió: egy másik skorpió illik leginkább (mert csak egy másik, skorpióhoz nagyon hasonló lény, tudja eltűrni ill. megemészteni a skorpió gonoszságát, kétszínűségét, borzasztóan rossz modorát, sőt ő megfelelően vissza is tud vágni, mert ez neki hazai terep).

Vagy, egy uralkodó, tüzes csillagjegy való mellé, aki nem gyámoltalan és egyből meg tudja torolni az őt ért bántást, esetleges lelki terrort, kihasználást. Ilyen csillagjegy az oroszlán, a nyilas, ezek általában nem hagyják magukat, és tőlük igazán megkaphatja a skorpió, azt ami "jár". Se többet, se kevesebbet.

Semmilyen esetben sem ajánlom a skorpió mellé a békés, gyámoltalan, magát megvédeni szinte képtelen halakat, vagy a szinte mindig becsületes, mély érzelmekkel rendelkező, egy komoly bántást, sebet akár élete végéig magával cipelő rákot.


Ha az igazat akarod hallani: semmilyen, de tényleg semmilyen csillagjegy, és semmilyen ember nem való egy olyan ember mellé, aki hordozza a tipikus skorpió jegyeit. Még az ellenségemnek se kívánnék skorpiót, kivéve ha az ellenségem egy skorpió.

Sőt, lehet némi túlzás, de én konkrétan kiadnám rendeletbe az embereknek, akik babát szeretnének, hogy január közepétől egészen április elejéig fel kell függeszteni ezt a projektet, hogy skorpió jegyében még csak esélye se legyen senkinek se születnie, még akkor sem ha 7 hónapra jön a baba.


Az életben eddig szerzett tapasztalataim 100%-ban indokolják a fent leírtakat. Aki nem hiszi, járjon utána.. ugyanis csak a buta tanul a saját hibájából, az okos pedig máséból. Ne szkeptikusok legyetek, hanem okosok!

Természetesen igaz az is, amit egy előttem hozzászóló írt, hogy a skorpióra jellemző tipikus viselkedésformákat tompíthatja az aszcendens, és egyáltalán nem utolsó sorban a családi körülmények, anyagi körülmények... stb.

A fent leírtakat is latba vetve, ha szembejön egy skorpió az utcán, akkor én inkább átmegyek a túloldalra, biztos, ami biztos...

2016. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 patrik0103 válasza:
Sáska
2016. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves K. Tündi Ennyi erővel azt is szabályozni kéne, hogy olyanok ne szülessenek mint te. Ez elég provokatív válasz volt, szóval ne csodálkozz ha neked esnek az emberek. Lehet hogy neked jó szórakozás a provokáció, de csúnyán ráfaraghatsz, és öszintén, megérdemelnéd. Mi az hogy Te rendeletet hoznál arra hogy ne születhessenek skorpió csillagjegyű emberek? Ez már hátrányos megkülönböztetés. Inkább gondolkozz el Mielőtt ilyeneket írsz. Én kedves vagyok mindenkivel, addig, amíg nekem nem esik, pl ilyenekkel. És jogosan tettem. Inkább neked nem szabadott volna megszületni, mert ilyen ritka ostoba embert még nem láttam.
2016. jan. 23. 17:43
 7/16 anonim ***** válasza:

"Sőt, lehet némi túlzás, de én konkrétan kiadnám rendeletbe az embereknek, akik babát szeretnének, hogy január közepétől egészen április elejéig fel kell függeszteni ezt a projektet, hogy skorpió jegyében még csak esélye se legyen senkinek se születnie, még akkor sem ha 7 hónapra jön a baba."


Ez egy baromság, nem minden a napjegy. Ha akkor el is kerülök nehogy véletlenül skorpió legyen, akkor még mindig meg van rá az esély, hogy az ascendense legyen az és akkor megint ugyanott tartunk, sőt talán az ascendens erősebb, ami a későbbi életkorban tör elő, kb 30 éves kor után de kinél hogy

2016. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 K. Tündi válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnálom, én nem tudtam, hogy te vagy kérdezőként a skorpió férfi...Mondjuk ez a lényegen nem változtat, a véleményem ugyan az marad.

A lényeg: én segíteni szerettem volna egy olyan embernek, akinek még nincs tapasztalata a skorpióval szemben, hogy mégis hogyan kell őt elképzelni, milyen ember illik, vagy inkább abszolút nem illik hozzá.

Természetesen a válaszodról abszolút ordít, hogy skorpió vagy. Úgyhogy ne haragudj, de nem veszem magamra a sértéseidet. Pont ilyen a skorpió. Kritikát nem tűr, ha valaki bármiről csak általánosságban beszél, nem személyre szólóan, ő azt rögtön magára veszi, meg akarja torolni, sérteget, nagy szavakat használ: "neked nem kellett volna megszületned" lelki terror...

Én nem személyeskedtem,téged nem sértegettelek, nem is ismerlek. Te viszont engem sértegettél, személyre szólóan, a nevemen szólítva nekem írtad ezeket a dolgokat.

Mit vársz?? Hogy felveszem a kesztyűt, és visszavágok? Nem, nem teszek ilyet, nem szeretnék pocskondiázni és lesüllyedni erre a szintre, mert akkor én sem lennék jobb, mint az általam kritizált skorpió.

Ha vettél volna egy nagy levegőt mielőtt válaszolsz, és kapkodás helyett elolvastad volna még egyszer a soraimat, akkor arra is rájöttél volna, hogy én soha nem írtam ilyet, hogy a skorpió embereknek nem kellett volna megszületniük. Én azt írtam, hogy jobb lenne nekik is ha nem ebbe a jegybe születnének bele, ennek az esélyét kéne elvenni. A kettő között igen nagy a különbség... Tudod idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit...

Sajnálom, hogy megbántottalak, valamint őszintén sajnálom, hogy olyan szegény a lelkivilágod, hogy a reakciód csak a sértegetésre terjed ki.

2016. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 K. Tündi válasza:

Óóó és a legfontosabbat majd elfelejtettem: bár ódzkodok a skorpió csillagjegyű emberektől, azonban most az egyszer igazán tehetek kivételt.

Én nyitott vagyok egy futó találkozásra csak, hogy lásd, hogy ki is ez a szerinted "ostoba" ember. Meglepődnél...

De ne aggódj, nem lesznek álmatlan éjszakáim, ha tipikus skorpió módjára goromba stílusban visszautasítod majd ezt...

2016. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, te nem engem sértegettél, hanem azt ami tulajdonképpen vagyok, ami lényegében ugyan az. Ezért vettem magamra. Amúgy meg az építő kritikát szívesen fogadom, de ez nem volt az. Bárki elolvassa láthatja. Amúgy meg cseppet se vagyok rossz, vagy gonosz. Bár ilyet te nem álítottál, ez igaz. Ha goromba is vagyok, csak a mérgemet engedem ki. Nem fogom senki kedvéért magamban tartani. Kiengedem, elszáll, és tiszta fejjel beszélhetek. Bocsáss meg hogy ilyen vagyok, de én szeretek ilyen lenni. Még valamit. Megkérnélek hogy ne akarj fölényeskedni, mert én sem vagyok buta vagy ostoba, csak mélyebb érzéseim vannak az átlagnál. Ennyi.
2016. febr. 2. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!