Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Kosokat miert bantjak ennyire?

A Kosokat miert bantjak ennyire?

Figyelt kérdés

Hiszek az asztrologiaban, viszont gyakran erzem azt, hogy nagyon sok eloitelet van a koztudatban rolunk.

Oke, nem tagadom, makacs es hirtelen vagyok (azt a hihetetlen onbizalmat inkabb hagyjuk...) es igen, olykor tul szelsoseges is. Viszont peldaul ha megnezek a neten egy videot a Rakrol rogton a bennuk levo empatiaval es kedvesseggel kezdik (amely igaz is) de viszont a Kosoknal a negativumokkal (a Skorpio es Baknal is erzek neha ilyet, pedig nem szuletett bosszuallok vagy egocentrikus foldhozragadtak, hanem husegesek es mely erzesuek is, de ezek nem jutna eszebe eloszor mindenkinek).

Mintha a hatarozottsag, vezetoi kepessegek hatranyok lennenek (a noi idealhoz kepest valoban) de ugy, hogy a tobbi jorol szinte szo sem esik! (Asztrologiat tanulok, ezaltal nem reg szembesultem ezzel).

Miert van ez? Mit gondolnak (a jobban hozzaertok) egyebkent a Kos nokrol?



2016. jan. 12. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, az interneten tájékozódni a napjegyedről olyan, mintha pancsolókönyvből próbálnád meg megtanulni a fraktálgeometriát. Fölösleges az olyan honlapokban hinni, amik pozitívumokat, és negatívumokat sorolnak, ahelyett hogy például bátorítanának a teljes horoszkóp megismerésére. Ha asztrológiát tanulsz, pontosan kéne tudnod, hogy az ilyen felbontású horoszkópok kevesebbet érnek, mint egy marék száraz tücsök.
2016. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer jött felém egy 30 éves nő. Az interneten ismerkedtünk össze. Én virágcsokorral a kezembe sietek felé hogy köszöntsem. Tavasz volt, eső után a szegedi pályaudvaron. Szembetűnően bicegett a hölgy (paralízis), hosszú barna bőrkabátja feslett, szakadt zsebe sarkából pedig kilátszott a papírzsepi....Nagyon kitettem magamért, jól néztem ki, új ruha, bőrkabát, mosoly, csupa kedvesség..) Randi a vadasparkban, a hüllőházban épp bemutató napra érkeztünk (persze hogy ő mindenben a tuti és legokosabb és előre tudja a megoldást, mintha más bunkó lenne..) Otthon vacsi, és felvilágosítás hogy aki rágyújt az már nem is ember. Reggel fricska maxi 69, persze ő kezdeményezte. Készülödtem, a palyaudvaron meghívtam szendvicsre, mire kedvesen megjegyezte.. itt jön a lényeg! Ha ő lenne a designerem ő nem ilyen bőrkabátot adott volna rám. Ő egy KOS nő volt. Jadviga.
2016. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem tudom, de ha arra a kos csajra gondolok, akit először ismertem meg a kosok közül, akkor nem csodálom hogy negatív a kép.

Ugyanis nekem egy kisiskolai osztálytársam volt kos. Írok róla kicsit:


Ráfoghatjuk, hogy ő volt a legszebb az osztályban. Igazából volt 1-2 szebb lány is nála, de ők nem foglalkoztak annyit magukkal, sem az öltözködésükkel. Ez a kos csaj meg nagyon ügyelt rá, hogy mindig csinos ruhát vegyen fel, és a haját is folyton turbózta, ráadásul elég korán sminkes rásegítés is volt nála, úgyhogy általában ő tűnt a legszebbnek. (Egyébként az anyja is hathatott rá, ős is ilyen tükörbolond.)

Eszét tekintve nem volt buta, de nem is az a lángész, aki könnyedén osztályelső lehetett volna. Olyan 4-es tanuló volt, és ezért szorgalmasan tanult.

Mondhatjuk semmiért nem kellett volna szégyenkeznie vagy irigykednie, de mégis... Valami nagyon nem stimmelt a kis agyacskájában.

Ugyanis mindig mindenkire irigy volt, és a hülye kis ravaszkodásaival folyton fúrta azt, aki éppen valamiben jobb nála, vagy éppen olyan dologban vesz részt, amiben ő nem.


Tanulmányi eredményekben nem azzal akart legyőzni minket, hogy többet tanult volna, hanem azzal, mindig azzal próbált barátkozni, aki tud súgni neki. Vagy ha nem , akkor előre érdeklődött a többieknél, hogy ki mit tanul meg, mit nem, ( mi az amit még neki is mégis meg kell tanulnia stb), szünetekben próbált mindenkit kizökkenteni, felidegesíteni pl egy dolgozat előtt, ilyenek.

Egyszerűen rettegett attól, ha nem neki sikerül legjobban valami. Hát ez sokszor előfordult...

Ilyenkor rá volt írva az irigység az arcára.

Velem is volt egy sztorija, amikor ő és én is ajándékot kaptunk az ofőtől (és egy támogató cégtől) a tanulmányi eredményünkért. Borítékban tanszervásárlási utalvány volt. Kinyitotta, és hangosan örült, hogy 10.000-os utalványt kapott. Többiek csendben voltunk, lassabban nyitottuk ki a borítékot. Erre jött hozzám, hogy én is olyat kaptam? Erre mondtam, hogy igen, csak 15.000-est. Na azt a boszorkány-ábrázatot, amit vágott... majd megpukkadt az irigységtől. Másoknak is volt 15.000-es ráadásul. képzelhetitek...


Annyi ilyen gyerekes dolga volt, hogy hiába voltak pozitív tulajdonságai is, értelmes ember nem szeretett a környezetében lenni. A kézügyessége viszonylag jó volt, és ha barkácsolni vagy rajzolni vagy bármit alkotni kellett a suliban, akkor ezekben egész jó partner volt, ráadásul képes volt sokszor együttműködni és más jó ötletének megvalósításában közreműködni, neki is voltak néha jó ötletei.

De ezeket a pozitív tulajdonságait annyira elnyomta az irigy és ravaszkodó személyisége, hogy elképesztő... Nem jó ember ő, ki kell mondani.


Volt később egy kos kolleganőm, ő egész jófej volt. De annyira nem ismertem meg. És más kos nőt sem.

2016. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom főleg azért mert a társadalmunk passzivitást igényel részben az emberektől és nem fogadják el az emberek az életörforgását hogy mindennek megvan a helye a világban nekem skorpió az aszcendensem arra mindig arra is hallottam mindenfélét de ha elolvasol sokat akkor rájössz hogy nincs jó vagy rossz ez kb olyan mint egy körben 3 fok 274 fok 359 fok tök mindegy hol vagy az élet része vagy.

Nekem pl a vénuszom a kosban van úgyhogy nekem a kos az ideális nő mert van aki forrón szeretem;)

2016. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
bocsi a helyesírásomért kicsit megszoktam a mobilomon :P
2016. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
amit a harmadik írt az osztálytársáról, az nem kos viselkedés, az biztos.
2016. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!