Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Halak jegyre ezek jellemzők?...

A Halak jegyre ezek jellemzők? /lent/

Figyelt kérdés

Lekezelőség, hirtelen hangulatváltozások, forrófejűség, hevesség, kábítószer használata, bizonytalanság és az, hogy muszáj követnie valakit.


Előre is köszi a válaszokat!!



2016. jan. 19. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A férjem halak, rá ezek közül néha a bizonytalanság igaz, a többi még messziről sem.
2016. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7 ismerösöm halak, de egyikre sem jellemzö ezek közül semmi
2016. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam a hangulatváltozás és a bizonytalanság jelen van:]
2016. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem ez igazán zavar, hiszen ezek közül rám mind igaz és sehol nem találtam meg ezeket, hogy jellemzőek lennének. Ikrek az aszcendensem, de ez sem jelenti ezeket. Miért lehet? Kivétel vagyok talán, és erősítem a szabályt, vagy mi?
2016. jan. 19. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek csak anegatív megnyilvanulasai de a forró fejűsség inkabb kos
2016. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ismerősöm, aki Kos csillagjegyű, de a holdjegye Halak és igaz rá.
2016. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jegyek eléggé kisarkítottak, ezt figyelembe kell venned mikor értelmezni próbálod. Az hogy elvileg a Kos forrófejű az csak azt jelenti hogy ennél a jegynél a legjellemzőbb, míg a Halaknál kevésbé az és ezért mikor ezt a jegyet elemzik, meg se említik. Mert azt próbálják leírni, hogy általában milyen egy jegy. Szerintem egy Halak is lehet forrófejű és heves, sokkal inkább mint például egy Bak. Azt is figyelembe kell venned hogy emberileg milyen vagy, mi a nemed, az alkatod, ezek is hatással vannak a jegyre, nem csak a jegynek rád.

A hirtelen hangulatváltozás és a bizonytalanság nem meglepő, hisz a jegy a víz elem alá tartozik, ami minden csak nem biztos, folyékony, mozog, ez pedig a Halak jegyben született embert is megbolygatja.

Azt nem értem mit jelent hogy követni kell valakit, úgy érted csak úgy az utcán, vagy hogy követendő példát keresel akire felnézhetsz? Szerintem bármelyik lehetne Halak tulajdonság, szintén a víz miatt, ami kapcsolatot, kötődést keres.

A kábítószer használatot pedig nagyon is említik a Halaknál, az alkoholizmus, kábítószer és más szenvedélybetegségek, függések szinte mindig Halak betegségként szerepelnek.

2016. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Halak lennék, és esetleg néha bizonytalan vagyok, ha olyan a helyzet.


Rám nem jellemző egyáltalán.

2016. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2 halak férfi ismerősöm van, mindegyik drogfüggő sajnos.

1 halak barátnőm viszont csak próbálta, de nem szokott rá.

2016. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

És az jelent valamit, ha hal, és mégsem ilyen?


Ha egyáltalán nem lekezelő, nem forrófejű, sem nem heves, nem változnak a hangulatai, sőt, nem is követ mást.

Semmi kábítószer, nem is kéne, sem ital, sem más.


Esetleg bizonytalan, hogy mi hogyan lenne helyesebb.


Akkor lehet, hogy nem is akkor született, csak a papírokon van az írva?

2016. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!