Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ismertek olyan skorpió jegyű...

Ismertek olyan skorpió jegyű férfit, akire egyáltalán nem jellemzők a jegy tulajdonságai? Például nyugodt, kiegyensúlyozott, könnyű természet, hasonlók, ami egyébként nem jellemző tipikusan a jegyre?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan értelmezzük ezeket a jellemzőket. Ismerek több skorpió férfit is, a nyugodtság abból a szempontból nem jellemző rájuk, hogy mindig küzdenek valamiért, de egyik például nem a stresszelős típus, míg a másik egyfolytában "fortyog" és nagyon nehezen tud megnyugodni. Könnyű természet? Hát, nem tudom, a skorpió a legösszetettebb, legmélyebb lelkivilággal rendelkező jegy szerintem, ezért egyáltalán nem nevezhető könnyűnek egyik sem. Persze kivételek mindig vannak azért. Na, a kiegyensúlyozottság az, ami egyetlen skorpióra sem jellemző, sem nőre, sem férfira, akit ismerek. Állandóan labilisek, szélsőségesek, egyik végletből esnek a másikba, hol ölelnek, hol beléd szúrják a fullánkot, mert éppen olyan kedvük van. Összességében azt mondanám, hogy a skorpió szinte mindig "igazi" skorpió :D Olvasgasd itt gyakorin skorpió csillagjegyűek válaszait, a legtöbb egyetért az általános jellemzéssel.
2015. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én. Persze más kérdés, kinek a szemszögéből nézem, a sajátoméból, vagy a környezeteméből. Vannak belső küzdelmeim, a visszajelzések alapján ez kívülről nem nagyon látszik.

Amúgy meg mindegy, hogy a Kékesre, vagy a Csomolungmára vállalkoztál-e, ha felértél, örömmámor, és megnyugszol. Aki felért, meghaladja a jegyét, legyen bármelyik.


"...beléd szúrják a fullánkot, mert éppen olyan kedvük van..."

Hidd el, ok nélkül soha. :) Drága a toxin.

2015. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A napjegy nem az egyetlen tényező, szóval simán előfordul, hogy valakinél más dominál.
2015. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én spec. oylat nem ismerek akire igaz. Ez olyan mint a tippmix. vagy jön, vagy megy
2015. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz èn nő vagyok,de mindnekitol megkapom,hogy tipikus skorpio... En is nagyon viharos termeszetu vagyok. Volt egy ismerosom,aki egy napon szuletett,o ferfi volt. O pont olyan,mint amit leirtal. Szoval lehetnek kivetelek.
2015. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem több skorpió kapcsolatom volt, a mostanival 3 éve vagyok együtt. EGYIK sem volt nyugodt, kiegyensúlyozott, a könnyű természetért a fél karomat odaadnám... Nagyon nehéz velük. Főleg hosszútávon nehéz elviselni a szélsőséges életvitelt. Egyik sem volt ugyanolyan persze, voltak szelídebb típusok, de az "átlag"emberhez képest ők is nehéz esetek voltak.
2015. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A belső harc valóban jellemző ránk és a természetünk is "nehéznek" tűnhet egy kívülálló számára. A jó hír az, hogy idővel minden skorpió elindul az önmegismerés útján, egy ponton túl pedig már képes meghaladni a saját negatív viselkedésmintáit! :)
2016. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!