Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csillagjegyeink alapján lenne...

Csillagjegyeink alapján lenne esélyünk?

Figyelt kérdés

Mindketten nők vagyunk, én szűz vagyok skorpió aszcendenssel, ő pedig ikrek, az aszcendensét sajnos nem tudom, de el tudom mondani róla, hogy nagyon egyenes ember, becsületes, mindig a jó dolgokat mondja és teszi, és huh, nagyon nagy bűntudatot tud ébreszteni másokban, de mindenkinek ad száz esélyt is, és nagyon jó humorral oldja a feszültséget. :)

Nyilván nem (csak) ezen múlik, hogy működni fog-e a kapcsolatunk, de kíváncsi vagyok a gondolataitokra :D



2016. jan. 24. 04:25
 1/1 anonim válasza:
Nem hogy a csillagjegyeknek és a kapcsolatotoknak mi köze van egymáshoz.Nekem az ilyen vallások valahogy mindig kimaradtak az életemből.Amúgy ha tudnám azt is hogy te milyen vagy akkor tudnék válaszolni.De mint a többi kapcsolat egy próbát ez is megér.
2016. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!