Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tulajdonságokkal...

Milyen tulajdonságokkal rendelkezik egy Szűz horoszkópú ember?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
>ÁLTALÁBAN<, logikusan kezeli életét. Ez szinte jól összefoglal mindent.
2016. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonnal észreveszik a hibát az emberben, csak sajnos eltúlozva és ki is mondják.Mártírtípus, türelmetlen, ő mindent jobban tud...Vannak jó tulajdonságai is, mert elég szorgalmas bár inkább a kötelességtudat hajtja.A családban is volt nem is egy.Elég nehezen jöttem ki szegényekkel.Én skorpió vagyok.
2016. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában: 2 kéz, 2 láb, 1 száj, 1 áll, 3 mellbimbó.
2016. jan. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a világ legegyszerübb dolga lenne ha csak 12 féle természetű ember létezne.soha nem lenne probléma mert kiválóan lehetne eligazodni.

de nem igy van.

két azonos jegyben született is lehet nagyon eltérő tulajdonságú.

mint ahogy mindenkiben van jó és rossz is.

inkább a jópofaság...kategóriába tenném ezt,mint alapos iránymutatásnak.

2016. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt el tudom képzelni, hogy vannak alapvető dolgok, amelyekben hasonlítanak egymásra: pl. precitizásra való igény, rendszerszemlélet, kritikai hajlam. De abban, hogy melyik mennyire erős valakinél, vagy miben nyilvánul meg, már óriási különbségek lehetnek. Anyám is szűz jegyű, én is az vagyok, eléggé különbözünk egymástól, legfeljebb ilyen jellegű apróságokban vannak hasonlóságok.
2016. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lekri válasza:
A valódi tulajdonságok meghatározásában az aszcendens is nagy szerepet játszik, amely párosul az alapjeggyel. Ennek meghatározásához tudni kell a születés dátumát óra, perc szerint.
2016. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Mint bárki más. A horoszkóp hazugság.
2016. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!