Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen nő? Aki zeneileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen nő? Aki zeneileg nem a "divatot" követi, hanem punk, rock, metál vonalon mozog, DE ennek a stílusnak a külső jegyeit nem követi. Tehát átlag kinézettel rendelkezik, meg nem mondaná az ember róla, hogy milyen zenéket hallgat.

Figyelt kérdés
Sajnos válogatós vagyok ilyen téren, egyszerűen nem tudom elviselni a Welhello, Kis Grofó stb. zenék kedvelőit, aki viszont zeneileg megfelelne, az külsőre nem. A kérdés komoly, tényleg nem találkoztam még ilyennel.

2015. szept. 27. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Tökéletesen leírtál engem. :D A munkahelyem miatt nem öltözködhetek a zenei ízlésemnek megfelelően, így a nadrágláncom, a fekete esetleg zenekaros pólók a szekrényben maradnak.

Kiskoromtól kezdve a metál és a rock zene vesz körül, mivel apukám is ilyen zenéket hallgat. Mostanában legtöbbet punk-rockot hallgatok, és a legújabb kedvencem a Misfits.. kár hogy mostanság leltem rájuk :)

A barátom sokszor nem is érti hogy hogy szerethetem a metál zenét, neki ez már sok :)

2015. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
... és aki nem foglalt. :D
2015. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát a zenekaros póló még oké – sőt, még imponál is, ha ilyet látok egy szép nőn –, de az acélbetétes és társai... a hideg ráz tőlük :D
2015. szept. 27. 08:50
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Azt hittem felnőtt korára az ember kinövi ezt a hülyeséget, hogy zenei ízlés alapján keres társat. Gimiben még elmegy hogy a punk nem jár diszkóssal,de azt gondolná az ember, hogy egy felnőttnek ennél több esze van már bocs.
2015. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jogos, de én ha meghallok ilyet, egyből a falnak megyek. Lehet el tudnám viselni, ha megéri valakiért, nem tudom... De ez csak a populárisabb vonalra vonatkozik, tehát pl. a reggae-vel nincs problémám.
2015. szept. 27. 09:01
 6/18 anonim ***** válasza:

Én.

Mindenkit sokkolok, mikor el kell mondanunk a kedvenc zeneszámainkat, mert belőlem nem nézték volna ezt ki.

2015. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak a rock, metal amiért a szívem dobog, de már kinőttem ezt a külső megjelenésben is megmutatós korszakból... :) Ellenben foglalt vagyok. :D
2015. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Munkámból kifolyólag az elegáns irodai viselet a mindennapos. (ált. üzletasszonynak néznek). Kosztüm, magassarkú, ing vagy hosszúujjú felső. Ha nem munkába öltözök akkor is elegáns farmer, ing a megszokott esetleg ruha vagy hosszúszoknya (a rövid nem az én világom). A kocsiba meg Nightwish, Rammstein, meg persze a klasszikusok (Metallica, Maiden, Alice Cooper) de igazából bármilyen metált szívesen hallgatok. Itthon adok a minőségre is ha megtehetem olyan hangfalból csendülnek fel a gitár szólók minek hallatán a legtöbb igaz rocker elsírná magát (tekintettel a szomszéd nénire nem szoktuk nagyon hangosan hallgatni).


Vicces, hogy párom ugyanez pasiban. Öltöny, bugatti cipő (ugyanaz a végzettségünk, ő is ugyanolyan beosztásba dolgozik mint én csak más cégnél) a fülesből meg üvölt a Metallica. Nem nagyon van eltérés zeneileg :)


Kérdező, ez nincs ráírva senkire. Pont mivel a külső nem árulja el ha nem beszélsz az illetővel nem fogod tudni. Nekem sincs kinn ilyesmi fb-n (mondjuk más se). Viszont koncerten, akadnak ilyen lányok is vagy a fórumokon. Nem akarom a szokásos majd megtalálod te is szöveget beadni, úgyhogy inkább azt mondom rakj be mondjuk egy Iron Maiden: Brave new World-öt és élvezd. Vagy ha újhullámosat akarsz akkor ajánlon a Sabatont esetleg a Five finger dead punch-ot.

2015. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Létezik. Pagan és folk metálos vagyok, de átlagosan öltözök, azt hordom, ami tetszik.
2015. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Aki nem ismer, ki nem nézné belőlem, hogy Rammsteint, Metallicát, Lordit, Linkin Parkot, stb... hallgatok. De még annak idején, 15-6 éves koromban sem hordtam ilyen ruhákat, pedig akkor kezdett igazán kialakulni a zenei ízlésem, inkább csinosan szeretek öltözködni. Festem magam, és zselés körmöm is van, ráadásul most pont rózsaszín, amit e legtöbb rockker lány elátkozna. :D Mondjuk inkább sötétebb ruháim vannak, de csak azért, mert van rajtam némi felesleg, és ezek jobban állnak, mint a sárga, fehér, világos kék. :)

Szóval igen, léteznek. :))

2015. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!