Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió hold jegy tényleg...

A skorpió hold jegy tényleg teljesen elnyomja a nap jegyet?

Figyelt kérdés
A nap jegyem ikrek, hold jegyem pedig skorpió. Belsőleg sokkal jellemzőbb rám a skorpió jellemzői, mint az ikrek. Párszor azt olvastam hogy ez azért van, mert a skorpió hold teljesen elnyomja a nap jegyedet? Van ebben igazság?

2016. jan. 29. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elvileg igen több helyről is hallottam. Esetleg még az ascendens is lehet ilyen
2016. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert a skorpió a halál erőteljes jegye. (Tarot XV)
2016. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Van egy mondás, hogy a skorpió megeszi az ikreket reggelire. Persze, nem feltétlenül erre vonatkoztatják, bár annyit akkor is leszűrök ebből, hogy a skorpió erőteljesebb jegy.

Elképzelhető, hogy ilyen felállásban dominánsabbá válik a holdjegy. De szerintem minden más is számít.

2016. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is Skorpió a holdjegyem és igen igaz :) A napjegyem szinte alig érvényesül.
2016. jan. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is skorpió holdjegyű vagyok, és magasan ezt találom a legdominánsabb jegyemnek (mondjuk 3 bolygóm is a skrpió jegyében áll, de ez részletkérdés).
2016. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A védikus asztrológiában, például nagyon a hold jegyre van fektetve a hangsúly. Indiában például ha megkérdezed valakinek a csillagjegyét, születhet ő májusban vagy novemberben, a holdjegyét mondja.
2016. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem nyomja el, hanem eltakarja a napjegyet egy ideig, de utána tovább áll, és úgy napnyugtakor megint eltakarja a holdjegy.
2016. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne várj. Véletlenül a napfogyatkozással kevertem össze.
2016. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Rengeteg minden befolyásolhatja ezeket a dolgokat. Például nekem a horoszkópom ikrek, nagy részben igazak rám az ikrekről szóló állítások, de szinte minden bolygóm a rákban van, és sokkal inkább ráknak érzem magam, elnyomja az ikrek tulajdonságaimat, szóval a nap jegyeket elnyomhatják a különböző csillag állasok.
2016. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 marejke válasza:
bika napjegy vagyok skorpió holddal, érzelmileg teljesen skorpió. A szerelmet mi éljük meg a legmélyebben. Két nagy szerelmem volt egy napjegyű skorpió és egy kos férfi skorpió holdjeggyel. Az elsővel a vonzás volt nagyon erős, magnetikus,az utóbbival egy lélek voltunk két testben.
2017. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!