Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ebből mit tudtok kiolvasni?

Ebből mit tudtok kiolvasni?

Figyelt kérdés

[link]


Minden részlet érdekelne



2016. jan. 30. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes horoszkóp, olasz pasi 62-ből? Én csak amatőrként mondom, inkább megérzésből. Szögezzünk le egy alaptételt, de inkább kettőt. Néhányat.

1, A horoszkóp segédeszköz, hogy megismerd a másikat, egy szituációt, vagy amire rávetíted. Nem jövendőmondás és benne van a tévedés lehetősége is, illetve hogy valamit nem veszünk figyelembe. tehát: nem tudósítás, hanem kalkuláció, előrejelzés. Nem hét pecsétes valóság.

2, tehát úgy kell olvasni a horoszkópot, mintha egy lehetséges rossz könyvet olvasnál: ha úgy érzed, nem egyezik a te meglátásoddal, akkor valószínűleg valaki téved. Vagy a szemednek hiszel vagy a horoszkópnak, te dolgod, melyiknek.

Azt látod, hogy az egyik oldalon szinte nincs semmi: én úgy olvastam, hogy ez a világ elméletiesebb fele. Az embered két lábbal a valóságban áll. Ennek van előnye is: nem végletesen elborult, pl alkoholista, nem szellemekkel társalgó, viszont gyakorlatias, életre termett.

A születése aug 4, ez az oroszlán jegy közepe táján van, a nap is közel áll a dátumhoz - erőteljes. Vele átellenben van a Hold - inkább nappali típus. A Hold az érzelmek fontosságát is jelzi, meglehet inkább gyakorlatias mint érzelmes. Ugyanakkor vetülnek kapcsolatok a Holdra - igenis van benne érzés.

Ugyanakkor sok vonal fut a mérlegbe: kiegyensúlyozni akaró, mértékletes, meggondolt. A mérlegelés erős momentum: nagy bolygók állnak a mérleg jegyében: a Mars (harcias) Jupiter, Szaturnusz, és a Plútó, ami elég kevéssé számít, de azért van. A szűz jegyen egyszerűen átugrunk, én azt mondom, hálistennek, az kicsit hideg jegy. Van még egy lövésünk a skorpiób - esetleg sértődékeny, büszke - és egy a nyilasba - kezdeményező. Vagy éppen NEM kezdeményező, nem pontosan értem a színek jelentését, hogy a piros az forró vagy tilos?

Szóval, mint egy tipikus olasz.

Ha jól értem, a kínai horoszkóp szerint a ló órájában született, bár annak az elején - érző, de kicsit hiú, sértődékeny, ezt erősíteni látszik, hogy 62 a tigris éve volt - vadul küzdeni képes, de meglehet a Merkúr ebben gyorsan változóan befolyásolja.

Azért érdekelne, mennyire illik rá szerinted a leírásom.

Mondom: ne vedd készpénznek.

2016. jan. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, egyébként az nem 62, hanem 82, de igy is jó. Csak a 8-ast nem volt képes egyértelműen kiirni. Ha közelebbről megnézed, az 8-as. Ment a zöld kéz.
2016. jan. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!