Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő és Skorpió kapcsolat...

Vízöntő és Skorpió kapcsolat működhet? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok,de ő nem tudja.Van a barátom aki útján megismertem a lányt.A barátom se tudja és nem merem neki elmondani.(A barátom meg a lány egy osztályba járnak és ismerik egymást 3 vagy 11 éve.Azért nem merem elmondani a barátomnak mert félek,hogy tönkremehet a kapcsolatunk.A lányt alig ismerem.16 éves fiú vagyok a lány 18 éves a barátom 19 éves.Szerintetek mit tegyek?Horoszkóp szerint összejöhet?

2016. febr. 25. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a Vízöntő a lány a Skorpió a barátom Oroszlán.
2016. febr. 25. 21:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez bestialitás, amit a törvény tilt. Ha nagyon muszáj, akkor tartsátok a kapcsolatot titokban, de vigyázz, nehogy megcsípjen a skorpió farka, amikor csináljátok, illetve ne önts túl sok vizet rá, mert megfulladhat.
2016. febr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező, először is tisztelem a szerelmet amit érzel. Azért is, mert köztudott, hogy a lányok érettebbek, mint a fiúk, te mégis őt választottad.

Remélem valódi a szerelem. Egyébként, azért nem tudok tanácsot adni, mert ez a horoszkópotokból is adódva annyira rajtatok múlik, hogy bármit mondanék, elronthatnám, és a szabad akarat pedig fontos.

Nyitott szívvel, nyitott szemmel, mindkét ismerősöd irányába, azt gondolom, a legjobb, amit tehetsz. :)

2016. febr. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha csak a horoszkópra támaszkodtok:nem. Ha az érzéseiteket, emberi tulajdonságaitokat is figyelembe venné az ítélő: igen.
2016. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!