Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő-vízöntő férfi...

Mérleg nő-vízöntő férfi kapcsolatában mi várható a 2016-os évben?

Figyelt kérdés
Én egy mérleg jegyű nő vagyok. 2015-ben egy vízöntő jegyű férfival volt szerelmi kapcsolatom. Októberben volt egy nézeteltérésünk, emiatt összevesztünk. Pedig előtte elszakíthatatlanok voltunk egymástól. Barátok lettünk az első perctől, majd később szerelemmé alakult a kapcsolatunk. Szóval október óta nem is beszéltünk, a közösségi oldalon már letöröltem az ismerőseim közül akkor, amikor összevesztünk. ez a "veszekedés" is lezáratlan maradt..nem kerestük egymást, de én minden nap gondolok rá, szeretném, ha kibékülnénk. Úgy érzem, üres az életem nélküle! De nem merek lépni, mivel nemrég tudtam meg, hogy 3hónapja új kapcsolata van. Szeretném tudni, hogy 2016-ban mi várható a kettőnk kapcsolatának alakulásában?

#mérleg #kapcsolat #vízöntő #Mérleg nő-vízöntő férfi
2016. febr. 1. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ez igy nagyon kevés, kevés a nap jegy. A neten irt előrejelzések meg semmi esetre sem szoktak bejönni.
2016. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.

Te csillagjegy alapjan.valasztasz part?

2.

Latom azert az asztrologiat fenntartassal keeked (lentebb kifejtem miert). Akkor meg miert itt kerdezed meg ezt?

3. Ha csak az asztrologiara tamaszkodnal, akkor eleg lenne csak a csillagjegyeket irni es kesz. Ellenben te igazi tortenetet irtal.

4.

Most jon az ami nem a kategoriaba tartozik - velemyezes, tanacsadas. Ahogyan latom erre van szukseged es nem a horoszkopokra. Nos: velemenyem szerint, engedd el a pasast. Nem konnyu (tapasztalatbol irom), de ezt neked kell meglepned. Ha o tovabblepett rajtad, akkor nem tudsz mit tenni. Az idot nem lehet viszaforgatni, hogy maskepp alakuljanak a dolgok.

Egy a kerdesem: tudsu-e valakihez fordulni azugyben, hogy valaki segitsen rajtad, hogy elfelejsd ot? Vagy ismerkedj meg mas ferfival, sokan vannak.

Mint irtam nekem sem konnyu, foleg ugy, hogy csak - tedd tul magad szoveget hallgattam (ennel tobb kell. Olyan ember, aki igazan segit is benne).

2016. febr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező: ugye még mindig nem az asztrológusok válaszát várod? Félre ne érts, én nem akarok beléd rúgni, mint írtam a tovább lépés sosem egyszerű (tudom milyen az, aki nyomott hagy a szívedben), pedig ezt kell megtenned. Ha nem megy egyedül, akkor ne félj segítséget kérni másoktól.

Ha meg pozitív választ vársz, akkor csak önámításba merülsz és várod, hogy visszatérjen a férfi?

Ez nem fog megtörténni, mert ő lemondott rólad.

2016. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!