A mérleg férfi?

Figyelt kérdés

A mérleg férfi bújós természetű?

Szokott kötekedni?



2016. márc. 3. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
A születési időnek mi köze az ember természetéhez????
2016. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
31%

Szerintem van valamennyu köze. Nekem két mérleg csillagjegyü parom volt. Kötekedni egy sem szokott, de valamiért nem nagyon tudttak nagy döntéseket hozzni, pl. míg 2 két évig beszélgettünk arról hogy kiköltözzünk, mikor eljött az ideje nem akarta azt sem hogy én menjek azt sem hogy miatta maradja hát igen ki érti?

Végül én eljöttem ő maradt és en voltam a rossz mert otthagytam, mert ő jött volna csak én sürgettem ... azóta is otthon van.


A másik is hasonló volt, végig úgy éreztem, hogy tök jó minden, százszor mondta hogy szeret stb stb ... erre megcsalt és lebukott, azt mondta ő nemigért nekem semmit ... fura alakok

2016. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

2.-nak.


És egy KOS,BIKA?HALAK,...az miért is más? Ja,azok kötekednek és nem csalnak meg a sírig,ugye?

2016. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Én mérleg vagyok. Nem vagyok bújós, szeretek kötekedni és hatalmasakat szoktam fingani.
2016. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

hogy bujos- e az valtozo, en pl. minden trefaban buliban benne vagyok, es imadok kozpontban lenni, de egy ismerosom fel a nagy tarsasagtol, inkabb kussol...

kotekedni en nem szoktam, de az igazam minden aron megvedem.

hacsaknem allnak elo egy jobb tervel, gyors alkalmaszkodom :)

2016. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem kicsit hiunak tunnek, odafigyelnek az oltozkodesre, hogy milyen illatuk van, szoval igenyesek a kulsejukre. Kommunikativak, szeretnek beszelgetni, odavannak a szep nokert. Huvosnek tuunek de erzekenyek.. ha megfogja oket valaki es szerelmesek lesznek husegesek. De a csillagjegy nem minden jo volna tudni az aszcendesnset. Meg azon kivul meg egy csomo dolog van egy horoszkopban, ami formalja a szemelyiseget.
2016. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindkettő mehet :) :D lol :)
2016. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen,a mérleg férfi!
2016. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég sok mérleg férfi van a környezetemben. Engem kicsit egy hímringyóra emlékeztetnek. Ráadásul mindegyik döntésképtelen és nehezen mond nemet. Sajnos mérleg a holdam, ezért nekem is kijut a jegy tulajdonságaiból.
2016. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
85%
6-os válaszoló: Mérleg jegyű vagyok és mintha a saját személyiségemet olvastam volna :D én pl imádok elegánsan öltözködni, imádom a jó parfümöket, és külsőre is adok. Lányoknál kicsit válogatós vagyok, de nem a könnyűvérüeket keresem. Nos nemcsak hüvösnek, szinte teljesen ridegnek tünök, ezért senki sem akarja elhinni, hogy valójában érzékeny és bújós tipus vagyok :D kötekedni amúgy néha szoktam, meg az a fajta vagyok aki szereti ha neki van igaza :D
2016. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!