Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nőhöz Mérleg, Skorpió...

Oroszlán nőhöz Mérleg, Skorpió vagy Nyilas férfi illik inkább?

Figyelt kérdés
Miért?
2016. márc. 15. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Mérlegből csak az analóg.
2016. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
22%

Bármelyik csillagjegyű férfi illik hozzá, akit szeret, és az szereti őt.

Te valóban sok millió fényévre lévő gázgömbök innen látható vetületi képétől teszed függővé a sorsodat?

Ennél a sarkon beforduló villamos is nagyobb hatással van rád.

De hát a te dolgod.

2016. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Az asztrológia nem csak ennyiből áll. A napjegy az édeskevés. Az már valami, ha tudod hol áll a Mars, Hold, Jupiter, 7. ház. A részletes kínai nekem nagyon bevált. Évezredek óta használják és nem ilyen kontár módon. Uralkodók is. A nyugatiban már nem vagyok biztos. Akárcsak az orvoslásban.
2016. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nap az Oroszlánban

Aszcendens: Nyilas

Hold a Bakban

Merkúr a Szűzben

Vénusz a Mérlegben

Mars a Rákban

Jupiter a Skorpióban

Szaturnusz a Halakban

Uránusz a Bakban

Neptunusz a Bakban

Plútó a Skorpióban

2016. márc. 18. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ezek közül a skorpió. Szexuálisan a víz jegyűekhez vonzódsz, hiszen a Mars a rák jegyében áll. Egy érzelmes, családcentrikus, romantikus pasihoz. Ezt a Jupiter, vagyis a szerencse bolygó is támogatja. A víz elemű nap illene a föld elemű Holdadhoz is. Azt szokták mondani, hogy a nő Holdja és a férfi Napja harmonizáljon. Tehát nem feltétlen a napjegyek, amik az újságokban vannak. Egy olyan skorpió kell neked, aki a mérleghez közeli vagy van egy kis mérleges beütése. A te Vénuszod is e jegyben jár, tehát mérleges vonásaid vannak párkapcsolatban. Adsz magadra és mindenképp társat akarsz magad mellé, egyedül nem jó neked. Sokra értékeled az intelligenciát, humort is, mert az ikrek áll a 7. házban. Egy olyan férfihoz mennél hozzá, aki választékos és szórakoztató. Valószínűleg vonzod mérlegeket is a mérleg Vénuszod miatt. Az sem rossz választás, de akkor néhány bolygója álljon vizes jegyben. Főleg a Vénusza. Mert akkor illene a Marsodhoz és jól megértenétek egymást az ágyban. A nyilashoz nem sok köze van a képletnek.

A részletes kínai asztrológiával le lehet ellenőrizni, hogy melyik illik. 4 állata és 4 eleme van mindenkinek, de ez lehet még yin és yang is. Év, hónap, nap, óra szerint is passzolni kell a pároknak. Én leellenőriztem az ismerőseimen. Akik több éve boldog házasok, azok legalább 10/6 pontot kaptak. Akik elváltak, azok meg mínusz. Akiket ki nem állhatok, azokkal alacsony a kompatibilitás mutató, akit meg mindig imádtam.

2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* akit imádtam, annál magas. 10+ is van.
2016. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából a Nyilasok mindig is vonzottak, de velük mindig plátói maradt a dolog... Viszont van két férfi, aki érdekel. Lehet, hogy víz jegyű férfiak illenek hozzám, de a Skorpióktól eddig tartottam, mert pl. a Skorpió nőkkel tipikusan nem bírjuk egymást. De beszéljenek a bolygóállások:

1.

Mérleg aszcendens

Nap a Mérlegben

Hold a Vízöntőben

Merkúr a Skorpióban

Vénusz a Szűzben

Mars a Mérlegben

Jupiter a Bakban

Szaturnusz az Ikrekben

Uránusz a Mérlegben

Neptunusz a Nyilasban

Plútó a Mérlegben

2.

Ikrek aszcendens

Nap a Skorpióban

Hold a Bakban

Merkúr a Skorpióban

Vénusz a Skorpióban

Mars a Vízöntőben

Jupiter a Mérlegben

Szaturnusz a Bikában

Uránusz a Mérlegben

Netunusz a Skorpióban

Plútó a Szűzben

2016. márc. 18. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Mérleg.
2016. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laura@ válasza:
Az oroszlan tűz jegyű, skorpiò viz, nyilas tűz, mèrleg levegő. A tűz a tűzzel illik, a viz kioltja a tűzet, a levegő pedig tàplàlja. Szoval a legjobb lenne a mèrleg.
2016. márc. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!