Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet rólam tudni ezek...

Mit lehet rólam tudni ezek alapján szerintetek? (többi lent)?

Figyelt kérdés
2003. decmcember 29-én születtem 15 óra 35 perckor. Bak, kínai: kecske. Szerintetek?

2016. ápr. 19. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hideg téli napon születtél a kora esti órákban. Bár bak vagy, kínai kecskének hiszed magad, és szereted mások véleményét kikérni.
2016. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy még kiskoru vagY
2016. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó vicc, Bak és kínai kecske csak szeretnél lenni. (mint a többi messiás).
2016. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit keresel még ilyen későn a neten? Sipirc az ágyba! Holnap korán kelsz és még nem is pakoltad be a cuccaid, ejnye-bejnye...
2016. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
de jó neked,akkor még csak 13 éves vagy
2016. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszi, és kedves négyes... MA MARHÁRA NINCS SULIM MERT TÜNTETNEK A TANÁROK. épp ezért maradtam fent későig. Ja meg vibereztem egy lánnyal aki hááát enyhén szólva tetszik.....
2016. ápr. 20. 07:40
 7/10 anonim ***** válasza:
13 évesen jó korán kezded. Kicsi vagy még ahhoz, de a bakok általában nagyon anyagiasak, logikusak viszont sajnos képesek elkapkodni a dolgokat. A legtöbbnek van egy furcsa humora amit vagy szeretnek vagy nem. Hatalmas birtoklási vágyuk van. A kecskéről később írok mert dolgom van most.
2016. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A holdjegyed vízöntő amiről ezt találtam: A Vízöntő Hold maga az eredetiség, az elbűvölő és a megdöbbentő egyben. Lázadást, függetlenséget sugárzik és biztos, hogy kitűnik a tömegből. Nem akar és nem is tud átlagos lenni! Az emberek úttörőnek, egyedinek, néha kissé bolondnak tartják. Nem tulajdonít nagy jelentőséget az érzelmeknek és a kötöttségeknek. Úgy érzi, minél kevesebbet foglalkozik ezzel, annál egyszerűbb az élet. Igazából mindez azért van, mert hadilábon áll az érzelmekkel, sokszor inkább teljesen elfojtja azokat. Ragaszkodik a szabadsághoz és keresi a megjósolhatatlant, a problémát, néha még a konfliktust is. Bár érzelmei visszafogottak, de ha valaki bajba kerül, rögtön segít.


Meggyőződése, hogy különleges, és ezt időről időre ki is nyilvánítja. Nagyon önálló, nem engedi, hogy beleszóljanak dolgaiba. Sosem tesz valamit azért, mert úgy szokás. Hevesen tiltakozik a szabályok és normák ellen, mert személyes szabadságát érzi veszélyben. Fontosak számára barátai. Nagyon jó és eredeti ötletei vannak, bíztatni kell arra, hogy megvalósításukról ne csak ábrándozzon, hanem tegyen is értük.


Szereti a szabadságot és függetlenséget. Ha korlátozva érzi szabadságát, fellázad, és elmenekül. A tekintélyt nem tiszteli, kizárólag tudása miatt képes felnézni bárkire. Ha férfi, olyan partnert választ, akivel kölcsönösen tiszteletben tartják egymás szabadságát, és a házasság kötelékeire sem biztos, hogy igényt tart.szabadságra nagy szükséged van, mert hajlamos vagy önmagadat túlságosan is megterhelni érzelmi téren. Szükséged van valamilyen célra vagy tervre, hogy megszabadulj saját feszültségedtől, mert ellenkező esetben frusztrálttá válhatsz. Ez nyugtalan bolyongáshoz vezetne. Megfigyeléseid gyorsak, elméddel és érzelmeiddel egyszerre reagálsz.

Univerzális képességeid vannak, és korodat messze túlhaladod. Elbűvölő barát és élettárs hírében állsz, mindig jó veled beszélgetni.

Akinek ilyen Hold állása van, szívesen mozog politikai területen, szereti magát tovább képezni. Sokszor találjuk nem mindennapos területen, mint pl. az asztrológia vagy az okkultizmus. Eredeti, alkotószellem, leleményes, és nagyon szereti a tudományokat.

Tág fantáziával és rengeteg alkotó energiával rendelkezel. Született tehetséged van arra, hogy embereket összeköss, összegyűjts, vagy hogy egyesítsd őket, valamilyen magasabb társadalmi cél érdekében.

Női horoszkópban ez a Hold állás különcségre utal, aki állandóan kísérletezik.

Férfi a Holddal a Vízöntőben szabadelvű partnert keres, főleg szexuális téren.

Mindkét nem hajlamos ilyen Hold állással arra, hogy mértéktelenül távolságtartó, és személytelen legyen.Együttérzőek, anélkül, hogy szentimentálisak lennének. Idealisták, optimisták, barátságosak, elfogulatlanok.. Társaságkedvelők, lépten nyomon ismeretségeket kötnek, ugyanakkor nehezen fókuszálnak egy emberre. Hajlamosak az extermitásokra ugyanakkor érzelmileg stabilak, és ezzel segíteni tudnak a gyengébb idegzetű embereknek. Ha boldogtalanok vagy csalódottak akkor olyan intenzitással fordulnak feladataik felé, hogy környezetük gyakran észre sem veszi azt, hogy valami gonddal küzdenek. Nem szeretik ha sürgetik őket, de ha elszánják magukat az elköteleződés mellett, akkor a végletekig lojálisak.

2016. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megegyszer koszi a faradozast :-)

Am.... nekem a kos jott ki holdjegynek, rák aszcendens, méeleg napjegy. Igazáböl fogalmam nincs mik ezek....

2016. ápr. 20. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ezen az oldalon néztem: [link]


Az aszecendest nem néztem, az előző hozzászólónak hittem és abból indultam ki :D

Amúgy a holdjegy az érzelmeidet befolyásolja.

2016. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!