Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy szűz horoszkópú tényleg...

Egy szűz horoszkópú tényleg visszafogottabb ismerkednél?

Figyelt kérdés

Egy közös kiránduláson találkoztam a fiúval. Elsőre megtetszett de tény hogy már ott a lányokkal eléggé zárkózottan viselkedett viszont engem feltűnően nézett és amikor volt rá lehetőség mellém ült. Mikor hazajöttem bejelöltem facebookon ő visszajelölt és ott láttam a születési idejét és hogy szűz a horoszkópja. Az ilyen zárkózotabb visszafogott racionális embert hogy lehet meghódítani? Kezdeményezzek én beszélgetést? Mi az ami tetszik egy ilyen horoszkópú embernek egy nőben?

Mielőtt valaki azt írja hogy a horoszkópban nem lehet bízni ,elolvastam a szűz horoszkópú férfi jellemvonásait és rengeteg hasonlóságot találtam.

A végére annyit említenék hogy én skorpió horoszkópú vagyok és nem okozna problémát a kezdeményezés csak nem tudom hogy ezzel ártok vagy használok.



2016. máj. 26. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia, én is szűz-jegyben születtem és rám (is) abszolút illik a viselkedés, amit írtál.

Megkérdezhetem, h mennyi idősek vagytok?

2016. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia:) Én a lány 20 éves vagyok a fiú pedig fiatalabb 17 éves. Nem néztem volna csak 17-nek külső alapján simán kinéz 19-20-nak.
2016. máj. 26. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz. Mi is szűz-skorpió páros vagyunk, 6 éve együtt és jó együtt, boldogok vagyunk
2016. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez a horoszkópmánia nevetséges. Ne ez alapján ítélj embereket.
2016. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csillagjegy általános jellemzése egyáltalán nem áll annyira messze a valóságtól, persze nem kell minden egyes mondatot készpénznek venni.

Én az mondanám, hogy beszélgetést nyugodtan kezdeményezhetsz, viszont csak kettesben. Esetenként nekem is a legelső lépést nehéz csak megtenni (félve az elutasítás kudarcától). Ha egyértelműen tudatára adod, hogy tetszik neked, pláne még egy beszélgetést is kezdeményezel, nem lesz gond (főleg azért, mivel a kiránduláson már szerintem kifigyelt magának). Légy türelmes, nem lesz egy kapkodó típus az elején. Csak akkor fog lépni, ha 100% biztos a helyzet.


Ha bármi kérdés van, csak nyugodtan :)

2016. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A baratomnak is szűz a horoszkopja es ő ra is ez vall amit leirtal. Es en is skorpio vagyok, masfel eve eggyutt vagyunk es nagyon jo a kapcsolatunk, nagyon jol megeggyezunk, bár minalunk ő kezdemenyezett. Lehet van valami ebbe a parositasban bar en nem nagyon hiszek benne. :)
2016. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Az én férjem Szűz,én viszont Bak vagyok.Amit leírtál,az én férjemre is teljesen igaz.Nálunk ő kezdeményezett,mert én eredetileg nem akartam tőle semmit,fel sem figyeltem rá.Azt mondta anno,hogy azért tetszett meg neki,mert kedves vagyok,törődöm más emberekkel és nagy az empatikus képességem.Ő egy talpig úriember,olyan amilyen a mostani fiatalok közt már ritka.Értem ez alatt,hogy kinyitotta előttem az ajtót,virágot vett nekem minden randikor,nem engedett fizetni,szerelmes verseket írt nekem.Ez sok lánynak ma túlzás,de nekem imponált.Én nem hiszem,hogy a horoszkópunk miatt vagyunk egy pár,bár a Bak és a Szűz az asztrológia szerint összeillek,de szerintem nem ezen múlik.Amit nem szeret,az olyan lányokat,akiknek csak a bulizáson,a piáláson és minél több pasi alá fekvésen jár az esze.
2016. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilasként tudom mondani, hogy hasonlóan erősként, mint a Skorpió: ne foglalkozz vele, mert ez egy taktika részéről, hogy magára húzzon, s közben alig ad neked valamit önmagából, de még azt is taktikusan. Vannak olyanok, mint pl. valóban a Bak, akik szeretik az ilyen játszmákat és oda-vissza adják egymásnak az ilyesmit, Skorpió egy kategórikusabb jellem, hasonlóan a Nyilashoz és nehezen viseli az ilyen helyzeteket.
2016. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az öcsém is ikrek jegyben született, és ismerkedésben abszolút igaz rá a visszafogottság és a félénkebb viselkedés. Ha megszólítják, akkor is sokszor így reagál, Szerintem a legjobb megoldás az, ha lassan közeletsz hozzá, és egyértelmű jeleket közvetítesz számára.
2016. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
BUtolsó vagyok és szüzet akartam írni, bocsi :D
2016. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!