Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy szűz horoszkópú tényleg...

Egy szűz horoszkópú tényleg visszafogottabb ismerkednél?

Figyelt kérdés

Egy közös kiránduláson találkoztam a fiúval. Elsőre megtetszett de tény hogy már ott a lányokkal eléggé zárkózottan viselkedett viszont engem feltűnően nézett és amikor volt rá lehetőség mellém ült. Mikor hazajöttem bejelöltem facebookon ő visszajelölt és ott láttam a születési idejét és hogy szűz a horoszkópja. Az ilyen zárkózotabb visszafogott racionális embert hogy lehet meghódítani? Kezdeményezzek én beszélgetést? Mi az ami tetszik egy ilyen horoszkópú embernek egy nőben?

Mielőtt valaki azt írja hogy a horoszkópban nem lehet bízni ,elolvastam a szűz horoszkópú férfi jellemvonásait és rengeteg hasonlóságot találtam.

A végére annyit említenék hogy én skorpió horoszkópú vagyok és nem okozna problémát a kezdeményezés csak nem tudom hogy ezzel ártok vagy használok.



2016. máj. 26. 19:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8-asnak van igaza,kicsit hajlamosak a manipulációra,pont azért mert befelé forduló,érzékenyebb is.Racionális és megbízható ugyan,de ezzel meg kompenzál..érzelmileg szárazabb pont azért mert földjegy..Egyébként tényleg tisztelettudó és előzékeny,bármiben lehet rá számítani,nagyon együttérző is,de hosszútávon ne gondolkozz..
2016. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy él e még a kérdés, de ha esetleg a jövőben össze akadnál egy szűz (horoszkópilag) fiúval akkor mindenképpen kezdeményezz! Én is szűz fiú vagyok és nem. Soha! :D Egyetlen egy alkalommal kezdeményeztem. Elég volt! Mellesleg szerintem egy szüzet így eléggé hamar el tudsz bűvölni! Legalábbis engem már ennyivel el lehet! :D Sok sikert! :)
2017. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!