Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi miért ilyen lassú...

Rák férfi miért ilyen lassú kezdetben?

Figyelt kérdés
Randizok minden nap egy rák férfival, de elég visszafogott és megfontolt, egyáltalán nem nyomul , persze nem is ez hiányzik, sőt tökéletes mert így engem feszít szét az érzés h oda vagyok érte.. csak én irányítsak vagy várjam ki míg ő? (Vízöntő vagyok 23l )
2016. jún. 10. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
A Hold a harmadik házban, az Ikrek havának közepén, a Mars és a Jupiter együttállása mellett, nyilván, hogy a víz bölcsessége által befolyásolt Rák megfontoltan viselkedik! Ha kivárod a Skorpió havát, úgy fogja rád vetni magát, mint egy dúvad, ha viszont nincs kedved hónapokig várni rá, akkor azt javaslom, vedd kézbe a dolgokat!
2016. jún. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ide azzal a férfival!


Nekem nem lenne baj :D

Pont, hogy az ilyeneket keresném :)))

2016. jún. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Visszafogott mert lehet ő is tudja, hogy ilyen horoszkóp banya vagy, mint a falusi öregasszonyok... csak te már 23 évesen tartasz ott... elég durva. A pasas készül a menekülésre.
2016. jún. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kivárom inkább:D


Á nem adom!:D nekem sincs baj vele csak érdekelt:)


Attól valaki horoszkop banya h gyakorin feltesz egy kérdést? Nyilvan nem a csillagok jóslatára várok h mit mondanak mit kezdjek a kapcsolattal es nem ezeknek elek, feltettem egy kerdest mert ugy volt kedvem es ennyi:D

2016. jún. 10. 08:16
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Én is rák vagyok de nem jellemző rám! Cseréld le v...em. xd
2016. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Hmm, én vízöntő vagyok, a férjem rák, 23 éves voltam amikor megismerkedtünk. A legkevésbé sem volt visszafogott, 3 hét után már együtt laktunk. Ennek semmi köze a horoszkóphoz.
2016. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Az első hozzászólás nagyon jó :) Már-már annyira kiforrott ,hogy nem is egyszerű megállapítani,hogy vicc vagy komoly :)

Egyébként amit írsz még ennyi idő alatt nem lehet kikövetkeztetni,hogy miről szól. De biztos,hogy nem a rák jegy a lényeges benne. Ti. a férfiaknál van egy ilyen trükk, hogy ha úgy nyomul a lányra,hogy látszatra úgy tűnik,hogy nem is igazán akar semmit, visszafogott, megfontolt, stb. -persze néha azért oda oda szúr egy kis nyomulást is- aztán az eredménye pont az lesz,amit te is produkálsz. Még jobban fog érdekelni. Ez ilyen ami nem lehet az enyém,mindig az kell dolog. A nők nagyrésze simán bemanipulálható ezzel. Szerintem ez van a háttérben.

Vagy ha elolvasod az illető kelta fa horoszkópját,nagy valószínűséggel fenyőfa típusú lesz akik pedig megfontoltak, magasztosak és kulturáltak. Ezzel a magatartással az idegen tekintetek elől akarja elrejteni belső világát, érzéseit. Szívét meghódítanod nem lesz egyszerű dolog, ám ha egyszer már választott, az örökre szól.

2016. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet ez egy taktika mert érdekli a pszichológia!!:D és direkt csinálja hogy oda legyek, de ráfázott mert én hűvösebb típus vagyok és magamba lángolok de ki még boztos nem mutatom ki max néha érezhető azért:D remélem jól alakul majd:) nem szeretem ha lerohannak
2016. jún. 10. 11:21
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert szegény csak oldalirányba tud közlekedni: https://www.youtube.com/watch?v=dsV8QgC_xi8
2016. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De csak zavar/csak működik a taktika,ha még kérdést is írtál ide,nem? :)

Viszont ha véletlenül tényleg nagyon bizonytalan könnyen visszájára fordulhat az,hogy nem adsz kellő visszajelzést. Ilyenkor simán lejátszódhat benne az is,hogy valami probléma van vele és azért nem reagálsz.

Általában a lelki problémás embereket érdekli a pszichológia. De lehet hogy csak nem passzol teljesen az aszcendensetek. :)

2016. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!