Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nem unnátok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem unnátok meg egy idő után a "jó kislányt"?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatomban minden jól működik. Nincsenek veszekedések,nézeteltérések,hasonló érdeklődési körünk van. Én elég bújós, aranyos, szolid, eleinte visszahúzódó, csöndes, játékos, poénkodós, nagyon érzékeny lány vagyok.

A kérdés,hogy egy hasonló langyos víz lányt megunnátok? (A párom nagyon nyílt, népszerű. Régen rengetek lány volt az életében-alkalmik,rövidebb távú kapcsolatok.)



2016. márc. 12. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Hát én a helyedben azért nem ülnék a babérjaimon ilyen nyugodtan...

A múltjából ítélve te csak ágymelegítő lehetsz kb... -.-

Bocs.


Mondjuk én nem ilyen vagyok, én tudnám értékelni, de azt már kétlem, hogy ő is.

De te tudod...

30/F

2016. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából mindent leírtál magadról, ami nekem tetszik egy lány viselkedésében.
2016. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*rengeteG
2016. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Manapság langyos víz a normális viselkedés?

Dehogy unnám meg, örülnék neki. Ezek nem negatív tulajdonságok.

2016. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 VirágésBence ***** válasza:
Valószínűleg ha olyan semmilyen lenne akkor megunnám, mert én nem ilyen vagyok. Persze ez nem azt jelenti, hogy egy kapcsolatnak tele kell lennie hullámvölgyekkel, pl az én kapcsolatom is mindig jó, na de a lány... egy vadmacska, a társaság középpontja, mindenki imádja és rengeteg érdekes dolog van benne.
2016. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Jókislányból sosem elég, csak abból aki megjátsza. :p
2016. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy megunnám-e, de most nagyon tudnék értékelni egy ilyet. Túl sok volt a dráma. :)
2016. márc. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, nem unnám meg..
2016. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de igen, megunnám!


Választanám helyetted a sok fapofájú, vagy flegma, unott képű ri*bancot, akiknél alapkövetelmény, hogy egy pasinak 25 évesen legyen saját lakása, és aki csak akkor mosolyog, ha barátnőivel trécsel...


* fuldokolva nevetés

2016. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!