Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szülők csillagjegyei befolyá...

A szülők csillagjegyei befolyásolhatják, hogy milyen jegyekhez vonzódom?

Figyelt kérdés
Halak vagyok és azt vettem észre, hogy igazán jól a bikával jövök ki (mind barátilag, de mind kapcsolatilag is)...nem tudom az én jegyem egyébként melyikhez passzol, de lehet ez azért mert anyukám is bika és ezt a mentalitást szoktam meg?

2016. jún. 17. 17:39
 1/3 anonim válasza:
45%
Hagyd ezt a hülyeséget
2016. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántásból, de 18. században se hittek már ebben.
2016. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a csillagjegyük befolyásolta a személyiségüket, a személyiségük pedig azt, hogyan neveltek téged, akkor tulajdonképpen lehet, hogy bizonyos tulajdonságokkal rendelkező emberekhez jobban vonzódsz, és ez megmutatkozhat a csillagjegyükben is, de nem feltétlenül (ugyanazon jegy szülöttei lehetnek egymás szöges ellentétei is). Szóval nagyon közvetetten, de még úgy is igen kis eséllyel.

Az érzelmes víz jegy egyébként passzol a nyugodt, két lábon a földön álló föld jegyhez (pl bika).

2016. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!