Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő vagyok a "barátom"...

Ikrek nő vagyok a "barátom" nyilas. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ikrek nő vagyok a csillagjegyemre jellemző jegyekkel kivéve a csapodárságot a játszmázást és a hazudozást. Van a "barátom" aki viszont nyilas és szintén viseli a csillagjegye tulajdonságait azaz nem éppen hűséges fajta és az igaz mondás sem erős oldala.

valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2016. jún. 19. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy vegyél neki egy nyilat a szülinapjára. Te meg ápolj jó kapcsolatot az iker testvéreddel-testvéreiddel, ha jó karmát akarsz magadnak..
2016. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha dobnád a fent említett Robin Hood vadász fiúcskát, akkor lehet összejönne az ikertestvéreddel :/

Szerintem nem sok iker jár valami nyilas őrülttel, szóval sok tapasztalatot ne várj tőlünk.

2016. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Esetleg normális választ is lehet kapni? vagy csak idétlenkedést...
2016. jún. 19. 23:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéseddel komoly választ akarsz? Mintha egy bohóc felajánlana egy lufi állatot, elfogadod aztán beszólna hogy több komolyságot, nehogy már lufi állattal járkáljunk.
2016. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha már te teszed idézőjelbe a "barát" szót, akkor akit takar, nem is igazi barátod!

Ha neked van kivétel a csillagjegyed által meghatározott -negatív- tulajdonságok alól, miért ne lehetne partnerednek is?

Nem kapcsolat az, amiben a bizalmatlanság az uralkodó.

2016. jún. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

1. Az ikrek és a nyilas baromira nem illenek össze, hiába írják ezt sok helyen. Teljesen mások, más az értékrendjük, mást várnak egy kapcsolattól, nem szokott hosszú távon működni köztük...


2. Az ikrek sokat beszél, mindig megakarja győzni a másikat a saját elképzeléseiről, és ez másnak, különösen egy magának való nyilasnak elég fárasztó.... Persze a csapodárság nem mindig jellemző rá, mert nem egy kapós fajta. A játszmázás alatt meg ki mit ért..., az ikre mindent jól ki tud magyarázni, ez már látszik nálad is.


3. A nyilas barátod ezek szerint nem is viseli a jegye tulajdonságait, mert ha hiszed, ha nem, a legtöbb nyilas hűséges és nem hazudik. Az egyik legőszintébb és legkiszámíthatóbb az összes jegy közül. Na pont ezért nem illik egy ikrekhez, aki ezt kihasználja.


4. Tapasztalat? Nem működik.!

Eleinte jó a sok közös hobbi, hasonló érdeklődés. De ez hamar elég, mert együttélés már nem megy a két jegy között, és hiába szereti mindkettő a tojásrántottát, ha az ikrek lágyan sütve, a nyilas meg kicsit odakapatva eszi csak meg... Ez utóbbi egy egyszerű béna példa, amit a nagyobb jelentőségű témákra is átfordíthatsz! :)

2016. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Az én nyilas pasim is ilyen volt, mindenkivel megcsalt, a barátnőmmel, a barátja barátnőjével, a régi barátnőjével, és mindenkivel akivel csak tudott, közben rám meg féltékeny volt. Felejtősek az ilyen emberek.
2016. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os a Nyilasok egyáltalán nem megbízhatok!

Íme a jellemzésük:

"Bármit képes megtenni azért, hogy kibújjon a felelősség alól, amelyet terhesnek tart.Partnerkapcsolatában is a függetlenség híve. Ez problémát okozhat a házasságban.A Nyilas férfinak nagyon meg kell gondolnia, kihez köti az életét. Mert kevés nő tud megbarátkozni azzal a szabadelvű gondolkodásmóddal, amelyet vall. A lelke mélyén talán érzi is: a családi életre teljességgel alkalmatlan. Bár vágyik gyerekekre, és nagyszerűen is tud bánni velük, az otthon-ülés, a békés családi élet távol áll természetétől. Imádja a társaságot, s ha úgy adódik, akár éjjel kettőkor is hajlandó a barátaival útnak indulni az éjszakába - természetesen a felesége nélkül. Ha talál olyan nőt, aki ezt elviseli, már csak azon múlik a házassága, hogy időben odaér-e az anyakönyvvezetőhöz. Mert alighanem még onnan is elkésik?"


Én ikrek vagyok és nem játszmázok szeretem az élénk vitákat egy egy adott témában. Gyűlölöm a hazugságot nem csak mástól magamtól is. És 100%-ig hűséges vagyok ahoz az emberhez akit szeretek.

Azért írtam úgy hogy a "barátom" mert jelenleg ilyen együtt vagyunk meg nem is szituáció áll fent. Rengeteget hazudott és jó párszor megcsalt.

2016. jún. 20. 19:33
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Nyilas vagyok, nagyon sokszor jártam meg Ikrek-el, nőkkel és férfiakkal is. Nagyon megalapozott okaim kell ahhoz legyenek, hogy hazudjak és megbízhatatlan legyek, az Ikreknek sajnos túlságosan is kényelmes egy Nyilas mellett azért, mert az egyből megbízik benne, sőt amitől az Ikrek sokszor elbízza magát: túlságosan nagy mozgásteret ad neki a Nyilas, ti Ikrek pedig sz.rtok rá!
2016. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
+ nagyon fárasztó az állandó hamis bólogatásotok, színészkedésetek és hazúgságsorozatotok, amelyeket Ti magatok sem hisztek el!
2016. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!