Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi-nyilas nő?...

Oroszlán férfi-nyilas nő? Légyszi bárki rjon akinek oroszlán férfiről van véleménye.

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ez a kapcsolat? Tudom itt is voltak olyan kérdések már elolvastam szinte mindet,de érdekel a személyes tapasztalat is. Olyan hülyeségek ami magára,mint állatra vonatkozó jellemzések nem érdekelnek. köszi

Szóval olvastamh a féltékenység meghatározó a kapcsolatban és részemről igaz is,mint nyias nő. Meg h alapból jó kapcsolat. De téényleg lusták,ki kell őket szolgálni,csak tökéletes nő jó nekik? Nem vagyunk együtt,de félek a kapcsolattól. Légyszi mindent irjatok le amit tudtok az oroszlánokról. Köszi



2016. jún. 17. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok, hogy nagyon beszédesek, jó beszélgetőpartnerek, hűségesek és törődnek a párjukkal. De ha egyszer csalódnak, onnantól elveszett a bizalom.
2016. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas no vagyok oroszlan pasival, es oroszlan szeretovel.


Imadom az oroszlanokat mert jo a humoruk, ha szerelmesek beled akkor imadnak es balvanyoznak, teny, hogy nekik nagyon fontos, hogy a valasztottjuk jol nezzen ki es masoknak is tetsszen a parjuk, mert imadjak korbemutogatni az illetot.


Feltekenyek, es ugy tunik mintha sok onbizalmuk lenne a valosag viszont az, hogy alig van. Konnyen megseryodnek mert iszonyuan hiuak, imadjak ha dicserik oket es nagyon rossz emberismerok a naivitasuk miatt. A legtobb oroszlan megfeleles kenyszeres, kell nekik az elismeres, kell h szeressek oket stb. Szexben isteniek, es nagyon torodok, nagyvonaluak, gyengedek es emellett teke vannak energiaval.


Nemikepp rendetlenek, de nem akadnak fennt kis dolgokon, szeretik ha szabadjara vannak engedve es ha megbiznak benned akkor eltunik a feltekenyseguk, csak ehhez sokat kell tenni. Szeretik ha igazuk van, pintosabban fontos nekik h igazuk legyen, dominans emberek, szeretnek iranyitani viszont meghallgatjak masok velemenyet is. Lonalisak, lehet rajuk szamitani.


Husegesek? Egyenfuggo. Alapvetoen igen, de ha hazasok es beleszeretnek valaki masba akkor megcsaljak a a parjukat, de ez egyenfuggo. Az oroszlan probal kitartani a parja mellett, de ha egyszer szerelmes lesz, akkor elveszti az onkontrollt.


Ezen kivul az aposom, angosom, a ferjem a tesoja, a tesojanak a felesege es a ket gyerekuk is oroszlan, de az aposom osszes tesoja is az, plusz a szeretom is, ugyhogy ez egy erdekes jegy. Mindegyik mas szemelyiseg megis az alapdolgok amiket leirtam mindegyikben megtalalhato. Jaaaa es hatalmas hosszerelemesek, tehat ez a titokban rajonganak a kiszemelt noert es istenitik....ezt a karaktert sztem roluk formaztak:-)))


Egyebkent az anyosom/aposom amikor fiatalabbak voltak kolcsonosen megcsaltak egymast, de megbocsajtottak egymasnak es vigan eltek le egyutt 45 evet, nagyon illettek egymashoz es egymas lelki tarsai.

Ok egyebkent egy napon szulettek ami megegyezik a szeretom szuletesi napjaval:-))))


A ferjem huseges tipus, de amikor velem megismerkedett akkor hosszu tavu parkapcsolatban volt, es negyszer nosult. Alapvetoen nehez ember, de ha megerto vagy veluk akkor nagyon halasak. Nagyon jol illenek a nyilashoz szerintem mondjuk en meg soha senkire nem voltam feltekeny, tehat nincs korlatozva a szabadsagaban, nem vonom kerdore, mindig figyelek ra es elhalmozom ajandekokkal es bokokkal es kimutatom a szeretemet, mert nekik kell a napi szintu elismeres.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remelem segitett:-)))

2016. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!