Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek lehet a barátom...

Szerintetek lehet a barátom egy vízöntő csillagjegyű?

Figyelt kérdés
Rák a csillagjegyem, és mindenhol azt írják, a vízöntőkkel a rákok nem jönnek jól ki. Többi rák, ti milyen viszonyban vagytok vízöntőkkel? Mi a véleményetek erről?

2016. jún. 22. 09:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Én ismerek olyan lányt, akinek a napjegye, aszcendense, holdjegye is Rák és ő egy olyan fiúval van együtt, akinél ugyanez a helyzet, csak ő Vízöntő.

Már 3 éve együtt vannak.

2016. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Inessential ***** válasza:
37%

#11

Ennek semmi köze a horoszkópnak.

2016. jún. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
Semmi nincs kőbe vésve, próbáld meg! Ha meg nem működik is , fejlődhettek egymás mellett, és még mindig szakíthattok. Nem véletlenül érzel adott esetben erős vonzalmat iránta, lehet, hogy dolgotok van egymással; szóval egy próbát megér, hogyha egymásba szerettetek, ne ilyen leírásokra hagyatkozz, nekem pl volt olyan a horoszkópom, mondjuk heti, hogy ugyanaz állította össze, de egyik hétre amit írt, bejött, amit a másikra, az meg egyáltalán nem , és különben sem vagyunk egyformák, nekem például vagy a levegő elemhez sorolják a csillagjegyemet, és sok helyütt a víznek a leírása illik rám, vagy fordítva, hogy a vízhez tartozom, és a levegőé passzol rám; ezt soha nem jegyzem meg.
2016. jún. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező [#9]

Jó hír:

Te egy különleges ember vagy, mert az általános jellemzők rád ("általános jellemzések RÁM IGAZAK SZOKTAK LENNI") igazak. általános jellemzések RÁM IGAZAK SZOKTAK LENNI

.Rossz hír:

Azért "általánosak" ezek a jellemzők, hogy MINDENKI találhasson magára passzoló kitételeket köztük, a nem logikusan gondolkodók aztán cakkumpakk mindet igaznak hiszik/fogadják el.

.

Mielőtt döntenél a barátságról, van egy nagyon fontos tennivalód:

el kell döntened, melyik az az egyenként sok millió hívő által elfogadott horoszkóp, ami alapján döntesz!

[link]

[link]

Mindkettő komoly forrás!

.

Érzelmi sivárságot jelez, ha nem vonzalom, kölcsönös megbecsülés, segíteni akarás, szeretet az, a ami választást meghatározza.

Ha a másik hisz ugyanebben, ami a te választásod alapja lehet, barátnak KELL választanod, hiszen összeilletek.

Korcsolyázni is bukások sorozatával tanul meg az ember.

2016. jún. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyon akarom, bármelyik csillagjegy jellemvonásait magamra tudom húzni. Mint ahogy a legtöbb ember is a világon. Sajnálatos, hogy mégis hisznek benne nem kevesen.
2016. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem ez alapján kell barátokat választani
2016. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Szia, ha még aktuális: mi már 5 éve vagyunk együtt a párommal aki vízöntő. Én mindig csodálkozom ezen "a rák-vízöntő páros nem jó" támán.... Mi istenien megvagyunk.
2016. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!