Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzanak annyira a szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak annyira a szűz és vízöntő csillagjegyű férfiak?

Figyelt kérdés
A tulajdonságok alapján amikkel rendelkeznek utólag mindig kiderült, hogy vízöntő vagy szűz csillagjegyű férfi gyakorolta rám a legnagyobb hatást, pedig igencsak idegesítő dolgaik vannak, de valahogy nekem ettől vonzóak. Elemzés, logikus hideg fejjel gondolkodás, de egyben szenvedély, kritikusság, elmélkedés.. intellektuálisak és nagyon intelligensek, elvileg várják, hogy a nő tegye meg az első lépést (ami nekem nem vonzó), de akiket én ismertem, mind férfiasan vették ezt az 'akadályt', találékonyak, idealisták, nagy terveik és céljaik vannak, amiket általában végre is hajtanak, racionálisak, maximalisták. Most inkább a vízöntőről írtam, de ez majdnem mind igaz a szüzekre is.

2013. dec. 25. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt rólam írtad. ebből is látszik, hogy a horoszkóp hülyeség. egyikbe sem tartozom.
2013. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy hogy miért? Leírtad, ezek tetszenek neked, ilyen az ízlésed.
2013. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
skorpió nem jó?
2013. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tudtad-e, de ezeknek a tulajdonságoknak semmi közük ahhoz, hogy valaki mikor született. Ha mondjuk azt írnád, hogy xy tulajdonságú emberek vonzanak, akkor még csak hülyét se csinálnál magadból. Felejtsd el az orosz pókot. Hülyeség.
2013. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És h ha nem a horoszkópom a szűz??? :) az is vonz??? :)
2013. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerek sok vízöntőt és konkrétan kettőre igaz ez, szűz emberek akiket ismertem, azok általába elég síkagyúak, nem ettől függ ez.
2013. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én sem ragaszkodom a csillagjegy dologhoz de a megfigyelésem akkor is az, hogy ilyen tulajdonságokkal (az én ismerettségi körömben) csak az ilyen jegyűek rendelkeznek.. sőt, eddig akiket ismertem férfiakat és más volt a jegyük, pont ellentétben álltak a fenti leírással... sajnos
2013. dec. 25. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azoknak a nagy része rám is jellemző, pedig skorpió vagyok.
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de lehet hogy csak véletlen egybeesés
2013. dec. 25. 22:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagyok, és a tulajdonságok egy része stimmel is. De tucatnyi embert ismerek, akikre szintén illenek a tulajdonságok, és nem vízöntők.
2013. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!