Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért viselkedik így a skorpió...

Miért viselkedik így a skorpió férfi?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tetszik nekem egy ilyen csillagjegyű férfi, és úgy érzem, a vonzalom kölcsönös. Távolról figyelget, de amikor közelebb kerül hozzám, teljesen levegőnek néz. Miért lehet ez? Azt olvastam, hogy ők szemelnek ki téged, ennek ellenére mégis próbálják elérni, hogy te kezdeményezz. Ez igaz?


Kérlek Titeket, hanyagoljátok a "horoszkop baromság" jellegű hozzászólásokat.



2016. jún. 29. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem levegőnek néz, egyszerűen rossz a látása, ezért nehezen tud érzékelni. Próbálj mozogni és zajt csapni, ez alapján észre tud venni. És vigyázz, ne tegye beléd a farkát, mert mérgező.


Forrás: [link]

2016. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert ilyen típusú és szereti fogni a pórázt a kezében.
2016. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
"Azt olvastam, hogy ők szemelnek ki téged, ennek ellenére mégis próbálják elérni, hogy te kezdeményezz. Ez igaz?" Nagyjából igaz, most csak tapasztalatokra alapozva, de én mellette azt vettem észre, hogy visszafogottan azért nyomulnak, ha érdekled őket, és megpróbálnak úgy manipulálni, hogy azt hidd, te kezdeményezel.
2016. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blade Bone ***** válasza:
100%
Azért van, mert mindent vagy semmit alapon gondolkodunk, szóval ha kiszemelt, tudni fogsz róla, dee lépned kell, hogy biztos legyen benned. Onnantól már mindent bevet majd. Én legalábbis így szoktam.
2016. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió vagyok és ugyanaz az észjárásom nekem is, mint a 4-es válaszolónak. :)
2016. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Skorpió nő vagyok, tapasztalatom, hogy a skorpió fèrfiak csak idővel teszik meg az első lèpèst, de neked is dobnod kell egy jelet (nem egyből), mert ha elbizonytalanodik akkor visszavonulót fúj, egyszóval elèg zűrösek.

Ès igen szeretnek manipulálni, de sokszor emberükre akadnak, akiknek ez hamar leesik. Ha ő is ilyen, akkor próbálj nem bedőlni neki, húzd még kicsit a dolgot, de ne túl sokáig, egyèbkènt általánosságban szerintem ők is elég manipulálhatók

2016. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Skorpió nő vagyok, tapasztalatom, hogy a skorpió fèrfiak csak idővel teszik meg az első lèpèst, de neked is dobnod kell egy jelet (nem egyből), mert ha elbizonytalanodik akkor visszavonulót fúj, egyszóval elèg zűrösek.

Ès igen szeretnek manipulálni, de sokszor emberükre akadnak, akiknek ez hamar leesik. Ha ő is ilyen, akkor próbálj nem bedőlni neki, húzd még kicsit a dolgot, de ne túl sokáig, egyèbkènt általánosságban szerintem ők is elég manipulálhatók.

2016. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is skorpio ferfi tetszik, de en is az vagyok es o is ezt csinalja. ilyenkor mi van? :D
2016. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!