Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hoditsak meg egy skorpiot?

Hogyan hoditsak meg egy skorpiot?

Figyelt kérdés
Legyszives vicces megjegyzeseket ne tegyetek.

2016. márc. 29. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj oda semmisítsd meg a hadi erejét aztán olvaszd be feltörekvő birodalmadba
2016. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ,mit értesz "meghódítás" alatt.

Ha csak szimplán terráriumban szeretnéd tartani,akkor nem kell sokat tenned,veszel egy fiatal példányt,eteted,kitakarítod néha,és meglepően gyorsan alkalmazkodni is fog az új környezetéhez. Tipp: Az erős kék fényt nem szeretik,és ha jól tudom,ez a fejlődésben is gátolhatja.

Ha viszont a meghódítást szexuálisan értetted,tudnod kell,hogy Magyarországon ezt büntetik.

Mondjuk nem tudom,hogy ez ízeltlábúakra is igaz-e,de utánajárok,ha szeretnéd,van pár jogász ismerősöm.

Valamint ez esetben,jobb ha tájékozódsz előtte,hogy mérges-e a csípése az adott fajnak,azért a balesetin kínos lenne elmesélni mi történt. :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szedjél neki szöcskét...
2016. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kettes téved. Nem tiltja törvény a meghódításukat. Bármilyen élőlénnyel lehet... öhm... "játszani". Már ha hagyja az élőlény.


Viccet félretéve, ugyanúgy mint bármelyik másikat. Ha férfi, akkor a hasán keresztül, ha nő, akkor a szívén keresztül.

2016. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeretik a halalt

verre mennek

szadistak

pszichopatak

szociopatak

2016. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Na jó, hogy csak én hittem azt hogy a csillagjegyrol kérdez?
2016. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
őket nem lehet a klasszikus értelemben meghódítani. ől választanak. vagy kellesz nekik vagy nem :)
2016. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Dee, meglehet. :) Én Skorpió vagyok és ha kitartóan a bizalmamat megszerzi valaki, és nem játsza el, akkor hamar célba érhet, csak nem szabad hagyni hogy elunalmasodjon a kapcsolat, érdeklődni kell, néha kicsit csipkelődve, flörtölve, kicsit játékosan és mindig új dolgokat vagy témákat kitalálva, mert mi, vagyis én legalábbis hamar megunom a már átbeszélt témákat, szóval az rossz pont, ha mindig ugyanarról beszélsz, ugyanazon nevetsz, vagy ha mindig ugyanazt csinálod ugyanabban az időben. Szóval az ilyesmit hanyagold. :D Akkor még jó ha őszínte is vagy, mert megérezzük ha hazudnak és erre érzékenyek vagyunk, jobban, mint mások. Sok siket. :)
2016. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
de nyilvan neked is tetszett, mert ne mondd mar hogy olyan ember meg tud hoditani, aki amugy nem jon be..:D
2016. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!