Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek akinek mérleg...

Szerintetek akinek mérleg vagy halak a horoszkópja az miért olyan gyenge jellem?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ez a két jegy nagyon gyenge, befolyásolhatóak. A mérlegek között inkább azok ilyenek, akik októberben születtek. Ti is észrevettétek ezt?

2016. júl. 1. 09:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes ilyesmit olvastam már asztrológustól is, de ő a holdjegyekről írta, tehát akinek a mérlegben vagy halakban van a holdja.

A hold az elmét jelenti, a gondolkodást, érzelmi reakciókat, érzelmeket, a nap a személyiség nagy része, az aszcendens az önkifejezés, a kinézet, fizikai test, de az ac-dc axis-t párkapcsolati axisnak is nevezik, a világhoz való viszony stb, de minden fontos, MC-IC, a mars pl a marsikus energiák az egyénben, hogyan éri el a céljait, vagy mi akadályozza (karmikusan amíg le nem küzdi) hogyan viszonyul a karrierhez, a szexualitás is ide tartozik, pl ha az aszcendense valakinek a te marsodnál van (esetleg vele szemben) arra szokták azt mondani hogy az egyik legerősebb ösztönös reakciót kiváltó 'együttállás'. Az az érzés amikor már attól elolvadsz amikor csak ránézel valakire, mert az aszcendens ugye kinézet meg maga az egész kifejezése az embernek, ha ez aktiválja a másik egyén marsát, szexualitását az elég erős reakciókat tud kiváltani.

A vénusz a szépség, szeretet szerelem, az ember a párkapcsolatban, művészetekhez való viszonya, meg úgy általában a szeretetkifejezése mások felé stb, minden fontos, de a legintenzívebb (jó vagy rossz értelemben is mehet) a hold északi és déli holdcsomópontjához való kapcsolódások... arról külön könyveket lehetne írni.. de vannak is megírva, főleg az északi holdcsomópont a legmisztikusabb téma asztrológiában. Magyarul azt hiszem sárkányfejnek meg faroknak hívják őket.

2016. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Én mérleg vagyok és egyáltalán nem vagyok befojásolható és gyenge jellem. Olvass utána a mérlegeknek, egyáltalán nem vagyunk ilyenek!
2016. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Toncsy12 válasza:
100%

Én mérleg vagyok öcsém halak egyikőnk se gyenge jellem.


És nem , nem vettük észre neked van pocsék ismeretségi köröd.

2016. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok gyenge jellem,sőt. csak eléggé érzékeny,de már ebben is sokat változtam az évek alatt :)

22/L halak napjegy,rák aszcendens,vizöntő holdjegy. :D

2017. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!