Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő és oroszlán férfi?

Nyilas nő és oroszlán férfi?

Figyelt kérdés
Mi lesz ebből? Lehet valami? Mi a véleményetek?
2016. júl. 12. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Egy kapcsolat nem attól függ,hogy ki mikor született.


Ha tényleg bexopod ezt a horoszpókuszt,akkor megérdemled,hogy ne legyen belőle semmi.

2016. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem működne sokáig.
2016. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nyilas nő vagyok, és számomra az oroszlán férfiak elég megközelíthetetlennek tűnnek. Már akiket eddig ismertem. Még jó, hogy egyik sem jött be nekem és eszem ágában sem volt megközelíteni... :)

Szóval ha kisebb társaságban voltam és volt egy oroszlán pasi is ott, na akkor nem én kommunikáltam vele... És amikor úgy alakult, hogy kettesben voltunk kis időre, akkor már-már kínos volt a csend. Ha én nem kezdeményeztem volna kisebb beszélgetést, akkor nem tudom ő mikor tette volna meg, ha egyáltalán megteszi. Szóval olyan falat éreztem magunk között, és nem szívesen voltam a társaságában. Ezért tényleg jó is, hogy nem vonzódtam hozzá, sem más oroszlánhoz... Nem lett volna egyszerű eset.

Kicsit olyan érzés volt, mintha észre sem vett volna. De mondjuk ez sem ilyen sima ügy. Mert amikor meg úgy az egész társaságnak javasoltam egy kis játékot, egy kis versengést, akkor pont az az egy oroszlán pasi ugrott, hogy uccu versenyezzünk! A többiek nem akartak, lusták voltak. Érdekes. Na és versenyeztünk, persze ő nyert, és ennyi, utána sem volt sok témánk. :D

Hát nem tudom milyen lehet nap mint nap egy oroszán pasi társaságában, de mindenesetre kívánok neked minden jót, és hogy számodra legyen szórakoztatóbb!

2016. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nyilas nőkétn közel álló több Oroszlán férfihoz is már több éve. Biztos vagyok benne, hogy pont azt tudom nekik azt, azt az erős pozitív erőt, amit ő(k) is nekem. Sok helyen is lehet olvasni, hoyg Nyilas nő és az Oroszlán férfi nagyon összeillenek. Van pár tulajdonságuk, amit nehéz kezelnem: 1. felszínesség és éppen emiatt nem ismernek csak feltételeznek (pedig szeretném, ha érdeklődnének, mesélhetnék, stb.), 2. a felszínesség miatt sajnos eléggé pletykás még intimebb titkokban is, 3. a csúnya és fölöslegesen használt lekezelő beszédet használja azért, hogy mindig fennébb érezze magát (az nem zavar, ha van egy irányító mellettem, de a lekezelés és csúnya beszéd eléggé).
2016. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilas no vagyok az Orolszlan pasikkal meg egymas nagy szerelmei vagyunk:-)))A jelenlegi ferjem is Oroszlan, egy masik szerelem is az, a ferjem csaladja is az, szoval szamomra ok a legidealisabbak es en is nekik.


Teny, h szeretik a tokeletes dolgokat, a tokeletes noket, szep targyakat baromi hiuak, es szeretnek villogni (pl a nojukkel:-))Fontos h elismerjek oket, erezzek h szukseg van tajuk, h szetetve vannak es fontos h tiszteld oket es ezt erezzek. Egyebkent baromi naivak es hiszekenyek, ugy nez ki mintha sok onbizalmuk lenne mikozben nincs:-)))


Lehet rajuk szamitani, lojalisak, hihetetlenul jok az agyban es nagyon ki tudjak mutatni h szeretnek, konkretan ok nem szeretnek hanem imadnak, balvanyoznak, verseket irnak hozzad, a csillagokat is lehozzak neked. Jo a humoruk, de baromi buszkek es ezert konnyen sertodnek meg, de konnyu is oket kiengesztelni:-)))


Romantikus lovagok, de mindez akkor ha tenyleg szerelmesek. Ha nem azok akkor hajlamosak a megcsalasra, ahogy a nyilas is:-))

2016. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!