Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nap, Vénusz és Hold is a Rák...

Nap, Vénusz és Hold is a Rák jegyben, Mars az Oroszlánban. (férfi) Ez milyen személyiségre utal, és milyen típusú nők illenek hozzá?

Figyelt kérdés
És mennyiben más ha a Hold az Ikrekbe esik, a többi változatlan?
2016. júl. 13. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

2016.

Európa.

...

...

...


És ezek szavazhatnak,szülhetnek,... :(

2016. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mire utal: baromi érzelmes és romantikus vagy. Hajlamos vagy féltékenységre, de ezt nem biztos, hogy kimutatod. Az érzelmekkel ugyanez, nem biztos, hogy kimutatod őket, külső szemlélőként hidegnek is tűnhetsz. Oroszlán mars vagy, tehát valószínűleg szeretsz beszélgetni, emberek között lenni. Van egy egészséges egód.

Ki illik hozzád: szintén egy beszédes, magabiztos nő. Én egy romantikus, nőies és elszánt lányt tudok mellédképzelni. Mondjuk egy nyilas, skorpió vagy mérleg (nap vagy vénusz).

2016. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oh. Ja, és ha a Hold az ikrekbe esik a párod tulajdonságait nem változtatnám.. Te viszont kevésbé szeretnél beszélni az érzelmeidről, mégis azért reménykedsz, hogy valaki rájukkérdez. Még ha nem is akarsz válaszolni. Szereted a törődést.
2016. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, nap, aszcendens, vénusz a rákban, hold a halakban, mars az oroszlánban. A rák és a halak nagyon kijön az érzelmi életemben és gondolkodásmódomban (ott a halak dominál, sok 12. házam is van). Nálam az oroszlán mars nem úgy hat, ahogy az előző írta, nem szeretem a társaságot, a teszteken 100% intorvertált jön ki, és nagyon szeretek egyedül lenni. Viszont nagyon erősen az emberek tudtára adom a gondolataimat (nem a véleményemet, azt nem erőszakolom senkire, az élet más területein viszont erőszakos vagyok és domináns is, meg büszke, nem tudom elviselni, ha más próbál elemezni például, egyébként se sikerül senkinek, van egy érdekes gondolkodásmódom, személyiségem, amit nem sokan értenek; ja és veszíteni se tudok).

Annyi még, hogy nálam a Plútó a skorpióban van, és ez a skorpió összes negatív vonását hozzáadja a személyiségemhez, mivel erős bolygó a saját jegyében, ezért elég erősen érzem. De kell is talán, hogy kicsit egyensúlyozzák ezek a sok víz jegy miatti érzékenységet és elvont gondolkodást.


Hogy hozzám milyen pár illik? Alapvetően én a víz jegyűekkel érzem jól magam, kapcsolatokban legeslegjobban halak-típusú emberek, hasonló gondolkodásmód, ilyesmi... de rákokkal is jól kijövök. Én személy szerint a mérlegeket is bírom. (Ezek nem a konkrét napjegyekre vonatkoznak, hanem az ilyen vonásokkal rendelkező emberekre.)


Nekem az intelligencia, komolyság, megértés, különleges, érdekes személyiség és humor számít legjobban egy kapcsolatban, és hiába, hogy a föld jegyekkel kéne a legjobban kijönnöm, nekem ők kicsit unalmasak. :( Alapvetően a hozzám hasonlóakat keresem, kicsit több gyengédséggel, ha lehet, mint amennyi bennem van.

2016. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!